Obsadenie Rogue One odpovedá na najhľadanejšie google otázky na nich. Môže Darth Vader jesť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od včera máme v kinách možnosť vidieť jeden z najočakávanejších filmov tohto roka. Tento “medzi diel” aka Star Wars 3,9 je naozaj prekvapením, a našu recenziu naň si môžete prečítať tu. Rogue One nám však neukáže pokračovanie príbehu a Skywalkerovcoch. Vidíme v ňom kompletne nové obsadenie, na ktoré si môžete zvyknúť napríklad prostredníctvom tohto vtipného videa. A aké hviezdy teda uvidíme? Felicity Jones si zahrá hlavnú postavu, Jyn ErsoBen Mendelsohn zas niečo ako hlavného záporáka, Orsona Krennica. Tím rebelov sa ďalej skladá z mien ako Diego LunaDonnie YenRiz AhmedAlan Tudyk. Keby ste sa divili, že ste Alana Tudyka vo filme nevideli, zapožičal hlas bývalému imperiálnemu droidovi K-2SO.

Rogue One Stars Answer the Web’s Most Searched Questions

Video nám priniesol youtube kanál WIRED, ktorý rovnaký rozhovor urobil aj s hviezdami filmu Passengers, Jennifer Lawrence a Chrisom Prattom. Nájdete ho tu. A o čom je teda toto video? Herci sa spolu stretli, a odpovedali na najgooglenejšie otázky na nich a na film. Nevyhneme sa otázkam ako “Je Felicity Jones Eddie Redmayne?” alebo “Môže Darth Vader jesť?”. Najlepší moment videa je aj tak tento:

Does Rogue One have Jedis?

“No”

“Yes”

…”it’s a secret”

“No”

“Yes”

…”it’s a secret”

“No, it’s official”

“No, yes.”

…”it’s a secret”

Foto: wall.alphacoders.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah