Obsadenie Rogue One odpovedá na najhľadanejšie google otázky na nich. Môže Darth Vader jesť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od včera máme v kinách možnosť vidieť jeden z najočakávanejších filmov tohto roka. Tento „medzi diel“ aka Star Wars 3,9 je naozaj prekvapením, a našu recenziu naň si môžete prečítať tu. Rogue One nám však neukáže pokračovanie príbehu a Skywalkerovcoch. Vidíme v ňom kompletne nové obsadenie, na ktoré si môžete zvyknúť napríklad prostredníctvom tohto vtipného videa. A aké hviezdy teda uvidíme? Felicity Jones si zahrá hlavnú postavu, Jyn ErsoBen Mendelsohn zas niečo ako hlavného záporáka, Orsona Krennica. Tím rebelov sa ďalej skladá z mien ako Diego LunaDonnie YenRiz AhmedAlan Tudyk. Keby ste sa divili, že ste Alana Tudyka vo filme nevideli, zapožičal hlas bývalému imperiálnemu droidovi K-2SO.

Rogue One Stars Answer the Web’s Most Searched Questions

Video nám priniesol youtube kanál WIRED, ktorý rovnaký rozhovor urobil aj s hviezdami filmu Passengers, Jennifer Lawrence a Chrisom Prattom. Nájdete ho tu. A o čom je teda toto video? Herci sa spolu stretli, a odpovedali na najgooglenejšie otázky na nich a na film. Nevyhneme sa otázkam ako „Je Felicity Jones Eddie Redmayne?“ alebo „Môže Darth Vader jesť?“. Najlepší moment videa je aj tak tento:

Does Rogue One have Jedis?

„No“

„Yes“

…“it’s a secret“

„No“

„Yes“

…“it’s a secret“

„No, it’s official“

„No, yes.“

…“it’s a secret“

Foto: wall.alphacoders.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -