Obľúbená Marvel postava sa nakoniec neukáže v novom Deadpoolovi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chýbajúca postava v Deadpool & Wolverine

Tretí film s Deadoolom má mať podľa sľubovaných informácií nemalé množstvo cameo rolí. Tými doteraz odhalenými sme navyše vraj iba načali povrch. Napriek tomu však prišlo sklamanie, keď sme sa dozvedeli, že sa očakávaná postava nevráti do filmu Deadpool & Wolverine. Ako informoval portál Screen Rant, o záujem nemá návrat jedna z herečiek – považovala by to za neúctivé.

Ide o Dafne Keen, ktorá sa objavila po boku Hugha Jackmana ako Wolverina vo filme Logan z roku 2017. Stvárňovala tam dcéru mutanta s označením X-23. Aktuálne 19-ročnú herečku môžeme momentálne vidieť v seriáli The Acolyte zo sveta Star Wars. Hrá tam padawanku Jecki, ktorá je napol človekom a napol Theelinkou.

dafne keen x-23 logan
Zdroj: TMDB

Zo Star Wars sveta neprejde naspäť

Práve pri uvádzaní seriálu poskytla rozhovor v šou On Demand Entertaiment. Logicky, musela prísť aj otázka, či ju uvidíme v očakávanom MCU filme, ktorý príde do kín budúci mesiac. Odpovedala takto:

„Samozrejme je to smutné. Milujem Hugha za jeho kreativitu, milujem Ryana a milujem Shawna. Som nadšená, že vidím, čo spravili. Myslím, že Shawn je momentálne jedným z najlepších režisérov a Ryan je samozrejme legenda. Bolo by úžasné byť toho súčasťou, ale tento raz pri tom budem len ako fanúšik.“

Nechce zneuctiť predošlý film

Dôvodom, ktorý po krátkom dialógu uviedla je, že sa nechce prísť zahrávať s časovom osou svojho starého parťáka (narážajúc tým na Wolverina). Vzhľadom na citlivé ukončenie filmu z roku 2017 sú to logické slová. Na druhej strane, práve Jackmanova postava sa vráti ako variant z odlišného univerza, pričom podobne by sa to dalo spraviť s X-23.

Núkala by sa tu tak aj potencionálna možnosť preobsadenia. A stále existuje aj možnosť, že Keen nehovorí úplnú pravdu. Boli sme opakovane svedkami toho, ako sa herci snažili poprieť svoju účasť vo filmoch. Najlepším príkladom je zrejme Andrew Garfield, ktorý opakovane tvrdil, že nebude vo filme Spider-Man: Bez domova.

dafne keen the acolyte
Dafne Keen v Star Wars seriáli; Zdroj: Disney

Cameo rolí rozhodne nebude málo

Či sa postava X-23 objaví v Deadpool & Wolverine stále zostáva tajomstvom. Vieme však, že budeme vidieť viacero starých známych mutantov, v ukážkach sme videli napríklad Pyra či Lady Deathstrike. Zároveň sa má vrátiť Jennifer Garner ako Elektra, ktorá si rolu zopakuje prvýkrát od roku 2005.

Posledná ukážka nám potvrdila aj účasť Lady Deadpool, a to je stále iba malá časť toho, čo máme vo filme vidieť. Premiéra Deadpool & Wolverine dňa 25. júla je preto vysoko očakávaná.

Myslíte si, že bude Dafne Keen nakoniec vo filme Deadpool & Wolverine ako X-23? Čakali by ste aspoň malé cameo alebo si myslíte, že sa herečka naozaj nevrátila? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: screenrant.com; On Demand Entertaiment

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -