Nový Harry Potter a viac: Nakopni rok 2022 nádielkou očakávaných online filmov a seriálov

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Očakávané filmy a seriály na streamovacej službe

Aj tento mesiac vám prinášame programové tipy od HBO GO. Očakávané filmy a seriály, ktoré si v januári 2022 budete môcť pozrieť na tejto streamovacej službe. Nájdete medzi nimi žánre od výmyslu sveta, cez svetové vysoko-rozpočtové produkcie, až po malé zahraničné projekty, ktoré stoja za to.

EUFORIE II. (Eufória II. / Euphoria II.)

„Nebude žiadna sranda to sledovať,“ vyhlásila o druhej sérii troma cenami Emmy ovenčeného, teenagermi celého sveta milovaného seriálu jeho hviezda, americká herečka, speváčka a popkultúrny idol Zendaya.

V mestečku East Highland, kde sú životy všetkých neúprosne prepletené, hľadá sedemnásťročná Rue (Zendaya) nádej a čelí tlakom lásky, straty a závislosti. Rue je stredobodom kolobehu pestrých životov stredoškolských študentov, ktorí bojujú so svojimi vnútornými démonmi. Užívanie drog, nie príliš bezpečný sex a zbytočné násilie…

TICHÉ MÍSTO: ČÁST II
(Tiché miesto: Časť II / A Quiet Place Part II)

Prežijete, len keď budete potichu. Vďaka tomu, že Abbottovci rešpektovali jednoduché, ale veľmi dôležité pravidlo, dokázali /teda skoro všetci/ prežiť Tiché miesto I. Pokračovanie úspešného hororu im však do cesty postaví nové, oveľa náročnejšie výzvy. Abbottovci opúšťajú svoju farmu, ktorá bola vďaka systému pomerne prísnych pravidiel relatívne bezpečným miestom. Vydávajú sa na extrémne nebezpečnú cestu, na konci ktorej snáď čaká niekto, kto im pomôže.

Počas svojho putovania i však uvedomia, že rovnako veľké nebezpečenstvo ako od votrelcov z inej planéty, im môže hroziť aj od vlastných ľudí, ku ktorým upínali všetky svoje nádeje na záchranu. Po obrovskom úspechu prvej časti sa John Krasinski pustil do oveľa epickejšieho pokračovania, v ktorom sa stretneme s mnohými novými postavami, natoľko odolnými, že dokázali prežiť.

TOM A JERRY
(Tom & Jerry)

Poznáme ich z animovaných príbehov, na ktorých vyrástli celé generácie. Čo ak sa však vyberú do sveta – a to rovno do toho nášho, reálneho?

Keď sa Jerry presťahuje do luxusného hotela, kde práve prebieha svadba storočia, jej zúfalá organizátorka si najme Toma, aby jej pomohol sa myšiaka zbaviť. Naháňačka kocúra a myši však skoro zničí nielen jej kariéru a chystanú svadbu, ale aj celý hotel.

JIDÁŠ A ČERNÝ MESIÁŠ
(Judáš a čierny mesiáš / Judas and the Black Messiah)

Jeden z najlepších filmov minulého roka, ovenčený dvoma Oscarmi, ktorý si nenechajte ujsť, a to nielen kvôli doplneniu mozaiky modernej americkej histórie. Ide o príbeh z napätého sklonku šesťdesiatych rokov minulého storočia, kedy v Spojených štátoch vrcholili akcie hnutia za občianske práva a na čele FBI stál radikálny J. Edgar Hoover (Martin Sheen).

Informátor FBI William O‘Neal (LaKeith Stanfield) sa infiltruje do illinoiskej pobočky Strany čiernych panterov, aby sledoval ich charizmatického vodcu Freda Hamptona (Daniel Kaluuya). Obratný O’Neal ľahko manipuluje svojimi kolegami i tými, pre ktorých pracuje, najmä zvláštnym agentom Royom Mitchellom (Jesse Plemons). V jednej zásadnej veci však tápe: mal by sa postaviť na stranu dobra, alebo má Čiernych panterov za každú cenu zničiť, ako to požaduje sám riaditeľ FBI – J. Edgar Hoover?

SNAKE EYES: G.I. JOE ORIGINS
(Snake Eyes: G.I. Joe Origins)

Ďalší filmový G.I. Joe! Tento spin-off sa vracia k počiatkom jednej zo zásadných postáv príbehu. V boji proti teroristickej skupine Cobra sa protagonista Snake Eyes spojí so vznešeným japonským nindžom Storm Shadowom (Andrew Koji), ktorý mu umožní trénovať v radoch členov prastarého bojovníckeho klanu Arašikage.

Snake Eyes sa po náročnom výcviku stane dokonalým bojovníkom. Jeho česť a oddanosť však prejdú veľkou skúškou, ktorá by mohla znamenať stratu všetkého, za čo kedy bojoval. Podarí sa mu pomstiť svojho otca a nepošpiniť sa prízemným zlom?

STŘÍPKY
(Malé veci / The Little Things)

Traja oscaroví herci na opačných stranách barikády v príbehu o posadnutosti vyšetrovateľov a vyšinutosti podozrivého. Zástupca šerifa Joe „Deke“ Deacon (Denzel Washington) je z Kern County v Kalifornii vyslaný do Los Angeles na rutinný zber dôkazov. Namiesto toho sa s novým parťákom Jimom Baxterom (Rami Malek) zapoja do pátrania po sériovom vrahovi, ktorý terorizuje celé mesto.

V priebehu sledovania a vyšetrovania podozrivého (majstrovsky ho stvárnil Jared Leto, ktorému psychopati idú viac než čokoľvek iné) sa začínajú odkrývať znepokojujúce tajomstvá z Dekeho minulosti, ktoré by mohli ohroziť nielen tento prípad.

DOOM PATROL III.
(Doom Patrol III.)

Najdivnejšia skupina superhrdinov zo sveta DC – Cliff Steele alias Robotman (Brendan Fraser), Larry Trainor alias Negative Man (Matt Bomer), Rita Farrová alias Elasti-Woman (April Bowlbyová), Crazy Jane (Diane Guerrerová) a Victor Stone alias Cyborg (Joivan Wade) sú späť.

Tretia séria začína konfrontáciou Dorothy (Abi Montereyová) so Sviečkarom, ktorá vedie ku zdrvujúcej strate. Doom Patrol sa ocitá na zložitej križovatke a každý jej člen sa snaží čeliť tomu, kým je a kým chce byť. A všetko sa ešte viac skomplikuje, keď v stroji času dorazí Madame Rouge (Michelle Gomezová) s veľmi špecifickým poslaním, len keby si na neho pamätala.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -