Horor ‚Očista navždy‘ odhaľuje oficiálny trailer, ktorý sprevádza poriadna dávka chaosu a krvavého násilia

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Universal zverejnila oficiálny trailer k piatemu filmu z hororovej franšízy Očista. Nadchádzajúce pokračovanie s titulným názvom Očista navždy má byť zároveň aj posledným filmom z tejto úspešnej série. Premiéra v slovenských kinách je naplánovaná na  1. júla 2021.

V režisérskom kresle sa tentokrát predviedol menej známy režisér Everardo Valerio Gout, pre ktorého to bude ešte len druhý film. Naposledy zrežíroval triler Dni milosti (2011). V posledných rokoch sa filmár venoval skôr seriálovým projektom a na svojom konte má napríklad kvalitnú ôsmu epizódu z 1. série akčného seriálu Snowpiercer.

Či sa medzi kvalitný výtvor zaradí aj tento filmový kúsok potvrdiť nevieme, ale podľa najnovšej ukážky môžeš minimálne očakávať krvavé násilie s pridaním poriadnej psycho atmosféry.

Oficiálny trailer k hororu Očista navždy:

Dej nadväzuje na tretí film Očista: Volebný rok (2016), v ktorom si hlavnú úlohu zahral Frank Grillo (Captain America: Občianska vojna). Ten sa však v pokračovaní neukáže a namiesto neho si hlavné úlohy skúsilo mexické duo hercov Ana de la Reguera (Army of the Dead) ako Adela a Tenoch Huerta (Black Panther: Wakanda Forever) ako Juan.

Dvojica sa ocitne uväznená na texaskom ranči, ktorý napadne skupina šialených členov mexického drogového kartelu. Tí túžia po naplnení očisty a páru spôsobia naozaj trpké životné chvíle. Ako uvádza režisér, divák by mal dostať pohľad na úžasný príbeh Latinskoameričanov a Američanov, ktorí musia spojiť sily, aby prekonali 24-hodinové zúfalstvo a chaos.

Film mal pôvodne premiérovať v júli 2020, ale Universal musel z dôvodu pandémie COVID-19 preložiť niekoľko očakávaných hororov do roku 2021. Reč je filmoch Candyman a Halloween zabíja, ktoré dorazia do kín až v druhej polovici 2021.

Čo hovoríš na nový trailer k hororu Očista navždy, ktorý sľubuje veľa krvavých momentov? Názor nám môžeš napísať dole do komentáru.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -