V potitulkovej scéne filmu Eternals sa objaví nová, dôležitá postava. Ktorá slávna celebrita ju stvárni?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

POZOR: Článok obsahuje spoilery k filmu Eternals. Pokiaľ nechcete tieto informácie vedieť ešte pred vydaním filmu, ďalej čítajte len na vlastné riziko.

Odhalená potitulková scéna filmu Eternals

Spoilery. Tie sú v skutočnosti najväčším záporákom štúdia Marvel. Keď totiž vieme, čo bude vo filme, nemáme reálne dôvod sa na neho ísť pozrieť do kina. Preto sa štúdio snaží za každú cenu veľké prekvapenia v ich filmoch držať v utajení. To platí hlavne pre potitulkové scény, pričom pri ich najnovšom filme utajenie veľmi nevyšlo. Odhalená potitulková scéna filmu Eternals nám totiž predstavila novú postavu.

A tou postavou je Eros, Eternal a mladší vlastný brat Thanosa. Nejde o ďalšieho fialového obra, práve naopak. U Erosa, známeho aj pod menom Starfox, sa totiž neprejavil gén rasy Deviants a tak vyzerá ako obyčajný človek, podobne ako zvyšok Eternals. Na rozdiel od Thanosa ale miluje zábavu a ženy, pričom vôbec netúži po moci. A v MCU si ho zahrá spevák zo skupiny One Direction.

Thanos Eros Starfox Eternals
Zdroj: cbr.com

Harry Styles prichádza do MCU

Áno, čítate správne. Viaceré zdroje totiž potvrdili, že práve spevák a herec Harry Styles si zahrá brata známeho záporáka. Štúdio to, samozrejme, nepotvrdilo, no potvrdilo to toľko od seba nezávislých zdrojov, že to nemôže nebyť pravda. Sami sa však presvedčíme až v kine. Čo ale prítomnosť speváka a hlavne postavy znamená pre budúcnosť MCU? Zatiaľ to je záhada.

Tvorcovia filmu nám totiž prezradili, že film bude mať dve potitulkové scény, pričom obe budú rovnako dôležité pre budúcnosť MCU. Dá sa preto predpokladať, že Eros v podaní Stylesa bude mať väčšiu rolu v niektorom z plánovaných filmov, možno dokonca už v Spider-Man: Bez domova, ktorý vyjde ako posledný Marvel film tento rok. Postava je teda ale sama o sebe veľkým otáznikom.

Harry Styles Eternals Eros Starfox
Zdroj: indianexpress.com

Osobne by som ho rád videl v niektorom z alternatívnych vesmírov po boku Thanosa (Josh Brolin), kde by sme mohli vidieť typický bratský vzťah. Myslím si, že by bolo celkom zábavné pozorovať to, ako má Šialený Titán problém so zvládnutím svojho mladšieho, zábavu milujúceho brata. Ako to ale naozaj bude nám ukáže len čas a už teraz sa teším na potitulkové scény filmu Eternals, ktorý bude mať premiéru 4. novembra 2022.

Čo hovoríte na toto šokujúce odhalenie? Viete si Harryho Stylesa predstaviť v MCU? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -