Kedy sa odhalí oficiálny názov pre Avengers 4 a čo máme od neho čakať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy sa konečne dočkáme odhalenia názvu pre film Avengers 4?

Točia sa súčasne, no názov poznáme len jeden. Avengers 3 a 4 sú momentálne najočakávanejšími filmovými udalosťami posledných rokov, a Marvelu je jasné, že s fanúšikmi sa neradno zahrávať. Avšak, keďže sa točia súčasne a očividne ide o jeden veľký príbeh rozdelený na polovicu, odhalenie názvu pre štvrtý film by mohlo mať nemilé následky. Prečo? Nuž, pochopiteľne by mohol napovedať, ako skončí tretí diel.

Nebudem vás tu zbytočne naťahovať, presne taká je totižto pravda. Podľa všetkého režiséri Russovci nemôžu názov odhaliť, keďže vyzrádza koniec predošlého filmu. Pred pár rokmi to mal Marvel šikovne vymyslené, keďže oba filmy pomenovali jednoducho, a to Infinity War Part 1 & 2, teda Časť 1. a 2. Keďže ale takto rozdelené filmy u kritkov ani u divákov doteraz nikdy nefungovali, Marvel musel svoju taktiku pre istotu zmeniť. Vďaka tomu sme aspoň zistili, že naozaj pôjde o jeden veľký príbeh. Kedy sa teda odhalenia názvu pre Avengers 4 konečne dočkáme?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6ZfuNTqbHE8]

Bohužiaľ, Russovci síce nepovedali približný dátum, no vraj si na tento moment počkáme ešte pekne dlho. Ich doslovné vyjadrenie znelo takto: „Keď bude správna chvíľa, keď všetci prijmú prvý film“. Tieto slová sú teda momentálne našou jedinou nápovedou na dátum odhalenia. V podstate ide o rovnakú situáciu, prečo nemohol Marvel vydať prvý Infinity War trailer, keďže Thor: Ragnarok disponoval veľkým spoilerovým koncom, ktorý v tom čase nemohli vyzradiť.

Je šanca, že poznáme názov už teraz? Nuž, jediné uniknutie informácie zatiaľ omylom poskytla iba herečka Zoe Saldana (Gamora), ktorá štvrtý diel nazvala Infinity Gauntlet. Tento názov by teoreticky potvrdzoval spoilerové vyzradenie, keďže by to znamenalo, že Thanos bude mať na konci prvého filmu pozbierané všetky kamene nekonečna. Či je však tento názov pravdivý netušíme, nikto ho vyslovene nepotvrdil ale ani nezamietol. Vyzerá to bohužiaľ tak, že na toto odhalenie si počkáme ešte veľmi dlho.

Aký názov bude mať podľa vás film Avengers 4? Tešíte sa na Infinity War? Chceli by ste názov vedieť aj pred pozretím tretích Avengers? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -