Štúdio CD Projekt presunulo bližšie predstavenie hry Cyberpunk 2077. Kedy sa ho dočkáme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vážnosť aktuálnej situácie v Spojených štátoch si uvedomujú aj vývojári a spoločnosti herného priemyslu. Sony presunulo bližšie predstavenie hier na PlayStation 5 a v rovnakom duchu pokračuje aj poľské vývojárske štúdio CD Projekt. To malo na 11. júna naplánovanú prezentáciu s názvom Night City Wire, ktorá nám mala priniesť očakávané informácie a novinky z hry Cyberpunk 2077.

Odloženie Cyberpunk 2077 Night City Wire

Avšak kvôli hnutiu #BlackLivesMatter toto predstavenie odložili, pretože podľa ich slov sa vo svete „práve dejú dôležitejšie diskusie, a my chceme, aby boli vypočuté,„. Tento postoj zdieľali na svojom oficiálnom Twitter účte, kde priblížili aj nový dátum prezentácie. Night City Wire sa tak presúva na 25. jún.

Pokiaľ nie ste oboznámení s aktuálnou situáciou v USA, v skratke vám ju priblížime. Už niekoľko dní prebiehajú v desiatkach amerických miest masové protesty, ktoré začali policajnou vraždou Afroameričana Georgea Floyda. Protesty s heslom „Black Lives Matter“ sú teda väčšie a vyhrotenejšie, ako kedykoľvek predtým.

Odloženie Cyberpunk 2077 Night City Wire plne rešpektujeme a podporujeme. Na dobré sa predsa dlho čaká…

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -