Pokračovanie hororu Odobrať z priateľov bude zamerané na Dark Web! Film je už hotový a my čakáme na premiéru.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pamätáte si, ako sme vám ešte v októbri minulého roka písali o tom, že pokračovanie hororu Odobrať z priateľov/Unfriended bolo v tajnosti natočené? Nuž, vtedy ešte o filme neboli známe žiadne bližšie informácie. Všetko sa však zmenilo pár dní dozadu, kedy tento utajený film odpremietali na festivale SXSW v Austine. Jediné, čo sme o ňom doteraz vedeli je, že sa o produkciu postaral Jason Blum a jeho nezaradený názov bol Untitled Blumhouse-Bazelevs Film. Teraz už však poznáme aj oficiálny názov, ktorý znie Unfriended: Dark Web! Sami môžete z titulu vyčítať to, na čo sa pokračovanie zameria. Nevieme ako vy, no my sa určite tešíme!

Pokračovanie hororu Odobrať z priateľov
Zdroj: screenrant.com

Odobrať z priateľov Dark Web

Portál Deadline potvrdil, že naše podozrenia boli pravdivé. Blum totižto odprezentoval už natočený film divákom 9. marca v kine Alamo Ritz. Čo sme sa teda dozvedeli o samotnom príbehu? Ten sa zameria na dvadsiatnika, ktorý v jeho novom laptope nájde skryté súbory. Tie ho však zavedú do hlbokých vôd Dark Webu! Rovnako ako pri jednotke, aj pokračovanie sa bude celé odohrávať na obrazovke počítaču. Snímka bude zároveň slúžiť aj ako varovanie pre dnešnú digitálnu dobu a kyberšikanu. Stále však ostáva jedna nezodpovedaná otázka – Film je už dokončený, kedy sa teda dočkáme premiéry? Bude to ešte tento rok?

Taktiež sme sa konečne dozvedeli, kto sa o film postará a koho v ňom uvidíme. Snímka bude režisérskym debutom Stephena Susco, ktorý sa v minulosti postaral o scenár americkej verzie hororu Nenávisť a jeho pokračovania. Hlavnú postavu stvárnil Colin Woodell (Unsane), spolu s Betty Gabriel (Uteč) a Stephanie Nogueras (The Magicians). Produkciu má na starosti známa spoločnosť Blumhouse na čele s Jasonom Blumom. Bolo potvrdené, že sa nejedná o priame pokračovanie, ale o úplne iný príbeh. Neuvidíme tak „nadprirodzenú“ tému, ale skôr priamočiary hororový thriller. Film Odobrať z priateľov mal pod produkciou Blumhousu rozpočet 1 milión dolárov, zatiaľ čo zarobil neuveriteľných 64 miliónov dolárov.

Tak čo, tešíte sa na brázdenie Dark Webu v kinách?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -