Odovzdávanie Oscarov 2019: Kto tentokrát dostal najmenej chcenú prácu?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Odovzdávanie Oscarov 2019

91. ročník Odovzdávania Cien Akadémie sa uskutoční už o menej ako 3 mesiace. Aj preto je šokujúce, že ešte doteraz sme netušili, kto tentokrát prevezme štafetu najmenej chcenej úlohy – moderátora. Ešte predtým, ako vám prezradím, kto nám predstaví nadchádzajúcu šou Odovzdávanie Oscarov 2019 a bude nás sprevádzať celým večerom, sa poďme pozrieť na to, prečo je táto práca taká nechcená. Prečo nikto nechce moderovať Oscary?

Zdroj: thehollywoodreporter.com

Prečo nikto nechce moderovať Oscary?

Dosť jednoducho sa to vysvetľuje tým, že je jednoducho priveľmi stresujúca. Ani mnohé veľké hviezdy Hollywoodu sa totižto necítia na to, aby tento večer moderovali. Obzvlášť preto, lebo na moderátora sa ten večer všetci spoliehajú a závisí na ňom, ako celá šou prebehne. Aj ostrieľané mená s vlastnými programami pod ich menom s tým majú problém. Príkladom je aj taký Jimmy Kimmel, ktorý po odovzdávaní Oscarov 2017 povedal toto:

„Neviem, čo sa stalo. Viním za to seba… Vedel som, že túto šou pokazím, naozaj som to vedel.“

jimmy kimmel oscary;
Zdroj: people.com

Určite sa pamätáte na „chybičku“ – popletenie výhercu kategórie Najlepší film. Akýmsi spôsobom sa pomiešali obálky a miesto ‚Moonlight‘ boli na pódium zavolaní tvorcovia ‚La La Land‘. Samozrejme, Kimmel za to nemohol a jeho prehlásenie bolo myslené len zo srandy. No aj tak to aj pre neho musela byť nepríjemná situácia. Aj to je jeden z dôvodov, prečo len málokto chce moderovať Oscary.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GCQn_FkFElI]

Potom, čo v roku 2004 odstúpil vtedy 8-násobný moderátor, sa tento problém stal reálnym. Odvtedy si túto prácu dvakrát vyskúšali Jimmy Kimmel, Ellen DeGeneres, Hugh Jackman, Chris Rock a Jon Stewart – ktorí povedali, že znova by to už nikdy nerobili. Porovnajme si tento prístup so zlatými menami Oscarov, kedy ich 5-krát moderoval Johnny Carson, 9-krát Billy Crystal a až 19-krát Bob Hope. Kedysi to chcel robiť každý. No dnes je to najmenej chcená práca na odovzdávaní Oscarov.

Budúci moderátor odhalený

Aj napriek veľkému riziku poníženia sa nájdu takí, ktorí o to vyslovene žiadali. Po rokoch snívania sa tento sen napĺňa populárnemu hercovi a komikovi z USA menom Kevin Hart

Zdroj: screenrant.com

„Som šťastný, že konečne nastal čas, aby som moderoval Oscary.“

Na veľký večer sa tešil už dlhé roky. Už v minulosti sa viackrát vyjadril, že by pre neho šlo o neuveriteľnú životnú príležitosť, ktorú by si nenechal ujsť.

„Zaručím, že tieto Oscary budú špeciálne.“

Čo myslíte, je Kevin Hart správna voľba pre moderátora 91. ročníka Odovzdávania Cien Akadémie, alebo by ste v tejto úlohe radšej videli niekoho iného? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: news.com.au, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -