v ,

Nestarnúca Jennifer Aniston v traileri na komédiu Office Christmas Party o obrovskej vianočnej párty v jej firme

Office Christmas Party
Office Christmas Party
REKLAMA
REKLAMA

Paramount Pictures vydal už v poradí druhý trailer na film Office Christmas Party, pri ktorom sa naozaj zabavíme. Štúdio nezabudlo pribaliť ani tri postery, ktoré sú rovnako šialené ako tento film. Majú však tieto komédie ešte vlastne šancu, po tom čo existuje Vo štvorici po opici? Office Christmas Party sa pokúsi zožať rovnaký úspech prostredníctvom hercov, pretože v tomto filme si je naozaj z čoho vyberať.

REKLAMA
REKLAMA

Názov Office Christmas Party hovorí za všetko

Ako ste mohli vyčítať z názvu, celý film sa točí okolo veľkej vianočnej firemnej párty. Nádherná a nestarnúca Jennifer Aniston je CEO firmy, v ktorej chce zavrieť pobočku svojho brata. Ten teda pre záchranu svojich kolegov spraví obrovskú párty, aby zaujal svojho klienta a uzavrel s ním dohodu. Párty sa však trochu zvrtne, a Jennifer Aniston nebude vôbec nadšená keď uvidí, čo bude musieť zachraňovať.

Ako som už písal, najsilnejšou stránkou tohto filmu je herecké obsadenie. Hlavu firmy si zahrá vyššie spomínaná Jennifer Aniston, a rolu jej brata si strihne TJ Miller, ktorého môžete poznať z Deadpoola. ďalej vo filme uvidíme Kate McKinnon (Ghostbusters), Oliviu Munn (X-Men: Apocalypse), Abbey Lee (Mad Max: Fury Road), Jilliana Bella, Jamieho Chunga, Roba Corddrya, Matta Walsha a Randalla Parka. Film režírujú Josh Gordon a Will Speck a do amerických kín sa dostane 9. decembra 2016.

Office Christmas Party

Office Christmas Party

Office Christmas Party

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár