Oficiálny Ant-Man and the Wasp trailer konečne zodpovedá otázku, kde títo dvaja boli počas Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oficiálny Ant-Man and the Wasp trailer predstavuje 20. marvelovku v epickom štýle!

Úprimne, takýto marketing sme na tento film nečakali. Predsa len, nepromovať váš ďalší film na Avengers: Infinity War je dosť hlúpe. Nuž, sám Kevin Feige to hovoril, Ant-Man bude ešte veľkým hráčom v celom MCU a to je veľký dôdvod, prečo prichádza trailer až po premiére Infinity War. Plagáty ani trailery teda v tomto neklamali, Ant-Man ani Wasp v Infinity War neboli… kde ale boli? Nuž, to sa dozvieme práve v tomto pokračovaní.

Po tom, čo Ant-Man újde vďaka Captainovi z väzenia, dostáva sa do ďalšieho – domáceho. Keď si teda konečne začne plniť otcovské povinnosti ako aj tie Ant-Manovské, Hank Pym a Hope van Dyne – teraz už ako Wasp – mu ponúknu novú misiu, ktorá odhalí tajomstvá z ich minulosti. No a do toho sa ešte nejako pripletie záporáčka menom Ghost. Veď pozrite sa sami:

Ant-Man and the Wasp sa odohráva počas Infinity War?

Ant-Man a Wasp k nám do kín dorazia už 5. júla! Herecké obsadenie sa nám tentokrát rozšírilo hneď o niekoľko veľkých mien. Do filmu sa teda vrátia Paul Rudd ako Ant-Man, Evageline Lilly ako Wasp, Michael Douglas ako Hank Pym a Michael Peña ako Luis spolu s ďalšími. Nové tváre budú patriť Michelle Pfeiffer ako Jane van Dyne, Hannah John-Kamen ako záporáčke Ghost, Laurence Fishburne ako Bill Foster a Walton Goggins ako Sonny Burch.

My sa teda veľmi tešíme. Sme zvedaví, koľko trikov režisérovi Peytonovi Reedovi ešte ostalo v rukáve. Prvý film bol nepochybne jeden z najčerstvejších a najuzemnejších komiksových filmov posledných rokov. Určite teda tentoraz chceme vidieť Ant-Mana vo veľkom štýle (áno, aj ako Giant Mana). Komiksoví nadšenci sa už teraz nepochybne tešia na Ant-Manovu priateľku Wasp, keďže toto duo patrí v Marvel komiksoch medzi tie najlepšie. Poslednú vec čo by sme radi vedeli je už len to, že koľko toho vlastne bude mať film spoločné s udalosťami Infinity War a Avengers 4?

Oficiálny plagát na 20. marvelovku Ant-Man and the Wasp
Oficiálny plagát na 20. marvelovku Ant-Man and the Wasp; Zdroj: twitter

Tešíte sa na Ant-Man and the Wasp? Budú podľa vás títo dvaja kľúčovými hráčmi v nadchádzajúcich Avengers? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -