Poznáme oficiálny názov filmu Venom 2, ale dočkáme sa ho až v roku 2021

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúci film Venom 2 spoznal svoj oficiálny názov. Pôvodný film sme mohli vidieť ešte v roku 2018 a v hlavnej úlohe sa objavil herec Tom Hardy ako Eddie Brock. Ten, ako už vieme, sa spojil so symbiontom a spoločne vytvorili nového anti-hrdinu.

Treba poznamenať, že Venom nebol po kritickej stránke až takým úspechom, ale dynamika Hardy – Venom v očiach divákov uspela. Bolo to drsné, akčné, vtipné a so zárobkom 856 miliónov sa nič iné ako pokračovanie očakávať ani len nedalo.

Venom 2
Zdroj: screenrant.com

Akú nápovedu v sebe skrýva oficiálny názov filmu Venom 2?

Keď filmové štúdio Sony uviedlo, že vyvíja Venoma 2, nikto sa takémuto rozhodnutiu nemohol čudovať. To isté platí aj o návrate herca do hlavnej úlohy, a tak budú tvorcovia pokračovať tam, kde skončili.

Potitulková scéna nám odhalila Woodyho Herrelsona ako obávaného psychopata Cletusa Kasadyho. Ten však nie je sám a svoje sily spojil s krvilačným symbiontom Carnageom. A ako uvidíte nižšie, oficiálny názov sympatizuje skôr na stranu zápornej postavy – Venom: Let There Be Carnage.

View this post on Instagram

#Venom: Let There Be Carnage – In Theaters 6.25.21.

A post shared by Venom (@venommovie) on

Premiéra filmu bola presunutá o 8 mesiacov

Síce poznáme oficiálny názov filmu Venom 2, dôvod na úsmev naozaj nemáme. Štúdio Sony nám totiž oznámilo, že pôvodný dátum vydania (2. október 2020) sa stáva minulosťou a nahradí ho 25. jún 2021

Týmto krokom predbehne Venom Morbiusa (marec 2021) a tak už nie je vôbec isté, či sa tieto dva anti-hrdinské filmy navzájom spoja do jedného celku. Jediné, čo vieme potvrdiť, je fakt, že Morbius bude slúžiť k tomu, aby vybudoval cestu ku crossoveru Sinister Six, o ktorý sa tvorcovia snažia už dlhé roky.

Réžie sa ujal Andy Serkis, ktorý pracoval zo scenára od Kellyho Marcela. Ten sa podieľal aj na prvom filme, takže medzi týmito dvoma pánmi očakávame zohratosť a potrebnú chémiu. Pôvodný film sme si mohli v kinách užiť s hodnotením PG-13, ale tentokrát by to mohlo byť očakávané hodnotenia R, bez ktorého si veľa fanúšikov film prestaviť nedokáže. Či sa tak stane uvidíme až postupom času.

Čo hovoríte na oficiálny názov filmu Venom 2? Ste s preložením zmierení? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -