Menej zombíkov, no o to viac krádeží. Nový tím lupičov sa nám predstavuje v traileri filmu Army of Thieves

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Pred tým, ako sa udiali udalosti filmu Army of the Dead, sa stalo ešte niečo iné. Lúpeže milovanej postavy Ludwiga Dietera, ktorý aj obklopený zombíkmi otvoril neotvoriteľný trezor. Z vedľajšej postavy sa tentokrát stane hlavná postava prequel filmu Army of Thieves, ktorého oficiálny trailer predstavili na online udalosti TUDUM. Môžeme sa tešiť na akčnú lúpežnú komédiu?

Film produkuje Zack Snyder, ktorý zrežíroval prvý film v sérii. Na režisérsku stoličku ale zasadol tentokrát Matthias Schweighöfer, ktorý okrem toho hrá aj hlavnú postavu Dietera. Keďže bolo Army of the Dead úspešné, Netflix sa rozhodol zrýchlene zapracovať na viacerých projektoch. Začal sa vyrábať napríklad aj animovaný seriál Army of the Dead: Lost Vegas a hrané pokračovanie Army of the Dead 2.

Oficiálny trailer filmu Army of Thieves:

Oficiálny trailer nám prináša pohľad na dej filmu. Zombíci tentokrát hlavnú rolu mať nebudú, pokojne si totiž žijú v Las Vegas. Za to Dieter, expert v otváraní trezorov, bude mať plné ruky práce. Naverbovali ho totiž na to, aby odomkol tri rôzne trezory, ktoré patria majiteľovi kasína menom Bly Tanaka (Hiroyuki Sanada). Toho sme videli aj v Army of the Dead ako zadávateľa zákazky.

Opäť raz ho budú okrádať, no tentokrát zrejme bez jeho vedomia. Urobí to už niekoľkokrát spomínaný Dieter, no bude mať na to svoj vlastný tím. A to v takomto zložení: hacker Korina (Ruby O. Fee), vodič auta Rolph (Guz Khan), svalnáč Brad Cage (Stuart Martin) a Gwendoline (Nathalie Emmanuel), ktorá Dietera naverbuje. Trailer nám sľubuje akčnú jazdu, takže nič také ako tichú lúpež nečakajte.

prvý pohľad Army of Thieves
Zdroj: Netflix

Dieter na to dokonca aj v traileri naráža, že sa cíti ako v akčnom filme. Určite nás čaká zaujímavé pokračovanie, ktoré nám svojským spôsobom rozšíri tento filmový vesmír. Je netradičným pokračovaním, keďže ide o prequel a zároveň sa nezameriava na hlavný aspekt prvého filmu – zombie apokalypsu. Či bude ale lepší ako prvý film sa dozvieme už 29. októbra 2021, kedy film vyjde na Netflixe.

Čo vravíte na prvý oficiálny trailer tohto prequel pokračovania? Bude Army od Thieves lepšie ako Army od the Dead? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -