Hľadáš stratené, stratíš hľadané – Mrazivý trailer na slovenský horor Šepoty vám nedá spať!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Čo je to strach? Samozrejme, ide o celkom abstraktný pojem. V skratke si však každý z nás vie predstaviť situáciu, v ktorej ho pociťuje. Objektívne ide o negatívny pocit, no bizarne ho niektorí šikovní filmári dokážu podtrhnúť a využiť vo svoj prospech. Preto existujú horory. Filmy, pri ktorých sa bojíme, a bojíme sa radi, sú žánrovou perličkou s veľkým množstvom fanúšikov.

Zdroj: bap.com

Či už vysoko-rozpočtové časti populárnej série V zajatí démonov alebo lacné študentské filmy natáčané na telefón. Horory sú všade, a už onedlho nám budú ešte bližšie než predtým. Aj slovenská kinematografia sa totižto rozrastie o mrazivý mysteriózny film s prvkami hororu. Zbytočne sa budete pýtať, o čo ide. Pre teraz si jednoducho vychutnajte oficiálny trailer, v ktorom hviezdi dokonalo desivá hudba a psycho-teror atmosféra!

Trailer na film Šepoty

„Už niekoľko storočí je to miesto známe záhadnými zmiznutiami ľudí, ktorí tam žili, alebo ho navštívili. Najväčší známy príbeh je o zmiznutí a záhadných úmrtí osadníkov a rodiny miestneho farmára Viktora z 19. storočia. Nie je však prvý ani posledný. Po súčasnosť tam záhadne zmizli desiatky ďalších ľudí, medzi nimi aj Laurina sestra. Tá sa však s jej zmiznutím nedokáže zmieriť a rozhodne sa ju ísť hľadať tam, kam by nemal vkročiť nikto. Hľadáš stratené, stratíš hľadané.“

Réžie sa chopil Juraj Rusnák, pričom Šepoty budú jeho debutovým filmom. Herecké obsadenie vyplnili známe a talentované mená, ako napríklad Eugen Libezňuk (Čiara), Henrieta Kecerová (Odsúdené), František BalogIvetka Fejková a ďalší. Samotné natáčanie filmu bolo rozdelené na dve časti. Filmový štáb už má za sebou celú prácu, keďže prvé nakrúcanie prebehlo ešte začiatkom decembra v Ľubovnianskom skanzene, okolí Starej Ľubovne a Košíc. Druhá sa odohralo v mesiacoch apríl a máj tohto roku. Film by potom podľa plánov mal vyjsť už onedlho, aj keď zatiaľ nevieme kedy presne.

Zdroj: bap.com

Čo na to celé vravíte? Prehovorila k vám oficiálna ukážka mysteriózneho filmu s prvkami hororu, alebo vás Šepoty nezaujali, pretože Slováci nevedia natočiť strašidelný počin? Vaše názory na príbeh a všetko s ním spojené nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -