FilmyTrailery

Hľadáš stratené, stratíš hľadané – Mrazivý trailer na slovenský horor Šepoty vám nedá spať!

Čo je to strach? Samozrejme, ide o celkom abstraktný pojem. V skratke si však každý z nás vie predstaviť situáciu, v ktorej ho pociťuje. Objektívne ide o negatívny pocit, no bizarne ho niektorí šikovní filmári dokážu podtrhnúť a využiť vo svoj prospech. Preto existujú horory. Filmy, pri ktorých sa bojíme, a bojíme sa radi, sú žánrovou perličkou s veľkým množstvom fanúšikov.

horor šepoty

Zdroj: bap.com

Či už vysoko-rozpočtové časti populárnej série V zajatí démonov alebo lacné študentské filmy natáčané na telefón. Horory sú všade, a už onedlho nám budú ešte bližšie než predtým. Aj slovenská kinematografia sa totižto rozrastie o mrazivý mysteriózny film s prvkami hororu. Zbytočne sa budete pýtať, o čo ide. Pre teraz si jednoducho vychutnajte oficiálny trailer, v ktorom hviezdi dokonalo desivá hudba a psycho-teror atmosféra!

Trailer na film Šepoty

“Už niekoľko storočí je to miesto známe záhadnými zmiznutiami ľudí, ktorí tam žili, alebo ho navštívili. Najväčší známy príbeh je o zmiznutí a záhadných úmrtí osadníkov a rodiny miestneho farmára Viktora z 19. storočia. Nie je však prvý ani posledný. Po súčasnosť tam záhadne zmizli desiatky ďalších ľudí, medzi nimi aj Laurina sestra. Tá sa však s jej zmiznutím nedokáže zmieriť a rozhodne sa ju ísť hľadať tam, kam by nemal vkročiť nikto. Hľadáš stratené, stratíš hľadané.”

Réžie sa chopil Juraj Rusnák, pričom Šepoty budú jeho debutovým filmom. Herecké obsadenie vyplnili známe a talentované mená, ako napríklad Eugen Libezňuk (Čiara), Henrieta Kecerová (Odsúdené), František BalogIvetka Fejková a ďalší. Samotné natáčanie filmu bolo rozdelené na dve časti. Filmový štáb už má za sebou celú prácu, keďže prvé nakrúcanie prebehlo ešte začiatkom decembra v Ľubovnianskom skanzene, okolí Starej Ľubovne a Košíc. Druhá sa odohralo v mesiacoch apríl a máj tohto roku. Film by potom podľa plánov mal vyjsť už onedlho, aj keď zatiaľ nevieme kedy presne.

horor šepoty

Zdroj: bap.com

Čo na to celé vravíte? Prehovorila k vám oficiálna ukážka mysteriózneho filmu s prvkami hororu, alebo vás Šepoty nezaujali, pretože Slováci nevedia natočiť strašidelný počin? Vaše názory na príbeh a všetko s ním spojené nám zanechajte v komentároch!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si zatiaľ najlepší pohľad na zloducha Taskmastera z filmu Black Widow

  FilmyOdporúčame

  Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

  Filmy

  Dočkáme sa hranej Disney rozprávky Aladin 2 oveľa skôr, ako sme mysleli?

  FilmyOdporúčame

  Ako legendárny film Čarodejník z krajiny Oz navždy zmenil kinematografiu?

  Pridaj komentár