Ikona sa vracia – Disney vypustilo nový trailer na hraného Levieho kráľa!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vitajte vo veku remakeov, pokračovaní a adaptácií. Filmové štúdiá nám v poslednej dobe prinášajú novinky, ktoré sme už videli. Popri tom si ich ale užijeme odznova v úplne novom svetle s využitím modernejších technológií. Druhou pozitívnou stránkou je aj to, že tieto príbehy sa predstavia novej generácii. No a do tretice si samotné štúdiá veľmi pekne zarobia. Poďte si teda s nami užiť nový trailer na Levieho kráľa, ktorý symbolizuje všetky tieto pozitíva!

Nový trailer na Levieho kráľa

Režisér Jon Favreau po jeho prerábke Knihy džungle opäť raz dokazuje, že s počítačovými efektami to jednoducho vie. Vizuál je opäť dychberúci. Ku vzrušujúcim faktom patria aj mená dablérov v pôvodnom znení: Donald Glover, Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Beyoncé Knowles-Carter, Billy Eichner, John Oliver a James Earl Jones.

O hudobnú stránku filmu sa opäť postará skladateľ Hans Zimmer, ktorého hudba k pôvodnému filmu vyhrala aj Oscara. K piesňam sa vracia spevák Elton John, ktorý taktiež pre pôvodný film zložil zopár nezabudnuteľných a oceňovaných hitov. Ten dokonca potvrdil, že spolu so speváčkou Beyoncé do filmu vytvoril úplne nové piesne. Keď si teda spojíme práve zverejnenú ukážku spolu s týmito informáciami, asi rovno môžeme zaradiť Levieho Kráľa medzi najočakávanejšie filmy roka 2019.

Leví kráľ trailer
Zdroj: youtube.com

Čo vravíte na novú ukážku Levieho kráľa? Oslovuje vás Disney prerobením starej klasiky, ktorú milujeme? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: youtube.com,

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -