Oficiálny trailer na Ralph Rozbi-to 2 odhaľuje najväčšiu hrozbu ľudstva a to kompletné zničenie internetu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oficiálny trailer na Ralph Rozbi-to 2 je tu!

Jedna z najoriginálnejších Disneyoviek za posledné roky s názvom Ralph Rozbi-to sa konečne dočkala pokračovania! Síce to trvalo šesť rokov, no vyzerá to tak, že sa čakanie naozaj vyplatí. Disney má totižto na sklade niečo skutočne veľké a nebojí sa to ukázať už v traileri. Pretože ak táto ukážka skutočne odzrkadľuje druhé Ralphove dobrodružstvo, myslím, že sa máme skutočne na čo tešiť.

Šesť rokov po udalostiach prvého filmu, do našej známej arkádovej miestnosti prichádza zázrak menom Wi-fi. No a keďže sa legendárna hra Sugar Rush musí opraviť, Vanellope spolu s Ralphom budú mať kopu času preskúmať tajomný svet internetu. Natrafia na rôzne nové svety, stránky s oblečením, uvidia nové postavy a dokonca sa dostanú aj k samotným Disney princeznám. Len pozor, aby toho nevyskúšali až moc a náhodu nezničili rovno celý internetový svet ako ho poznáme. To všetko nám však už napovie prvý oficiálny trailer na Ralph Rozbi-to 2!

Oficiálny plagát k filmu Ralph Rozbi-to 2
Oficiálny plagát k filmu Ralph Rozbi-to 2; Zdroj: goldposter.com

Tešíte sa na pokračovanie Ralphovho príbehu? Myslíte, že môže dvojka trumfnúť prvý diel? Tiež beriete prvý film ako najoriginálnejšiu Disneyovku za posledné roky? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -