Vraždiaca bábika je späť. Nový trailer k seriálu Chucky sľubuje zbesilé krviprelievanie a veľa nevinných obetí

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosti SYFY a USA Networks zverejnili počas panelu @Home na Comic-Cone 2021 v San Diegu prvý oficiálny trailer k pripravovanému seriálu Chucky. Hororová novinka pochádza od pôvodného tvorcu Dona Manciniho, ktorý stál za vznikom všetkých siedmych filmov z franšízy. Tentokrát napísal scenár k 6 epizódam a minimálne jednu z nich bude aj režírovať. Prvú sériu pomenoval Death by Misadventure.

Na počiatku sme sa dočkali hororu Detská hra (1988), v ktorom bola predstavená dovtedy nevídaná záporná postava chutnej bábiky. Znej sa však veľmi rýchlo vykľul stroj na zabíjanie a jej viac ako 30-ročné kinematografické dedičstvo ešte zďaleka nekončí. Seriál bude mať premiéru na streamovacej platforme SYFY 12. októbra 2021.

Oficiálny trailer k seriálu Chucky:

Režisér potvrdil, že príbeh sa točí okolo 14-ročného chlapca menom Jake, ktorý je po smrti svojej matky šikanovaný a pocitovo stratený. No jeho cesta sa skríži s bábikou Chucky, ktorá mu umožní vykonať neľútostnú pomstu. A keďže sa jedná o hororový žáner, krvavých vrážd uvidíme v prvej sérii naozaj dostatok. V hlavnej úlohe sa predstavila mladá herecká hviezda Zackary Arthur (Piata vlna).

V seriáli taktiež účinkujú mnohí dlhoroční členovia franšízy, ako aj niekoľko nových tvárí. Alex Vincent sa vráti ako Andy, pôvodné dieťa posadnuté Chuckym z prvého filmu. Christine Elise si tiež zopakuje úlohu Andyho pestúnsky Kyle. Nechýbajú ani pôvodné herečky Fiona Dourif a Jennifer Tilly v úlohách Nica Pierce a Chuckyho nevesty Tiffany Valentine. Vráti sa aj Chuckyho hlas v podobe Brada Dourita. Okrem Arthura sú nováčikmi franšízy Lexa Doig, Devon Sawa, Barbara Alyn Woods, Teo Brione, Alyvia Alyn Lind a Björgvin Arnarson.

Páčil sa ti prvý oficiálny trailer k hororovému seriálu Chucky? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -