Oficiálny trailer seriálu Shadow and Bone nám predstavuje Alinu v plnej sile a spája dva svety dokopy

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Tak toto sme nečakali! Fantasy seriál Shadow and Bone od Netflixu sľubuje poriadne nadupaný dobrodružný príbeh, ktorý miestami predstihne svojho knižného predchodcu. Oficiálny trailer na Shadow and Bone je konečne vonku a predbežne splnil všetky očakávania.

Čo ponúka magický svet Shadow and Bone?

Shadow and Bone je fantasy seriál natočený na základe knižných sérií GrishaverseVrania šestka. Pôvodne dva odlišné svety sa tentokrát pretnú, aby spojili sily proti rovnakému nepriateľovi. Ak ste teda aj čítali všetky knižné časti z dielne spisovateľky Leigh Bardugo, seriál vám prinesie nové prekvapenia a momenty, ktoré môžu v seriálovej adaptácii vyznieť omnoho lepšie ako na stránkach kníh.

Shadow and Bone oficiálny trailer
Zdroj: deadline.com

Čaká tak na nás príbeh z temného obdobia krajiny Ravka, ktorá je rozdelená Tieňovou trhlinou. Sirota Alina Starkov v sebe skrýva mocnú mágiu, vďaka ktorej môže navrátiť svojmu ľudu svetlo a mier. Vstupuje do Griša rádu, kde sa po boku elitných čarodejníckych vojakov učí kontrolovať svoju silu. Postupom času však prichádza na to, že sa v temnote skrývajú nielen krvilačné monštrá volcry, ale aj desivé tajomstvá plné intríg a pradávnej mágie, ktorá nemala byť nikdy odhalená.

Oficiálny trailer na Shadow and Bone vás zvábi svojimi dynamickými scénami

Nové ukážky vám nedovolia nadýchnuť sa od začiatku až po koniec. Dôraz dáva najmä na Alininu moc, ktorá bude v priebehu seriálu narastať. Generál Kirigan (Darkling) pre zmenu odhaľuje svoje ambiciózne ciele, no jeho postava zostáva naďalej mysteriózna a zakrytá rúškom badateľnej temnoty.

Veľkou novinkou je obľúbené zločinecké trioVranej šestky, ktoré pôvodne do Alininho príbehu nepatrí. Nebezpeční outsideri (Kaz, Inej a Jesper) môžu v mrazivej Ravke spôsobiť ešte mnohé problémy a bude jednoznačne zaujímavé sledovať, ako sa s tým tvorcovia dokázali popasovať.

Zdá sa, že Netflix urobil všetko pre to, aby naplnil očakávania fanúšikov. Grishaverse patrí momentálne medzi najpredávanejšie fantasy trilógie na svete a autorka zatiaľ neplánuje príbehu dávať posledné zbohom. Takisto sa predpokladá, že sa tesne po premiére prvej série potvrdí aj tá druhá. Dopyt po seriáli je už teraz priveľký, čiže sa Netflix nemusí obávať, že by sa fantasy novinke dostalo minimálnej pozornosti.

V hlavných úlohách sa objaví Jessie Mei Li, Ben Barnes či Freddy Carter. Premiéra nás čaká už o necelý mesiac, presnejšie 23. apríla na Netflixe.

Čo hovoríte na oficiálny trailer seriálu Shadow and Bone? Čítali ste aj knižnú sériu, alebo sa necháte prekvapiť stvárnením od Netflixu? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -