Štvrtá séria Cobra Kai dostala plnohodnotnú ukážku. Vidíme v nej stupňujúce sa napätie pred turnajom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Spor pokračuje aj desiatky rokov po pôvodnom filme Karate Kid. Seriál Cobra Kai sa zameriava na rivalitu dvoch karate súperov, Johnnyho (William Zabka) a Daniela (Ralph Macchio), ktorý neutícha ani po rokoch. Teraz, aby ochránili svojich študentov, sa však musia spojiť. Nie je to ale také jednoduché, čo nám ukazuje oficiálny trailer štvrtej série Cobra Kai.

Okrem spomínaných dvoch hercov sa vrátia aj ostatní – Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Tanner Buchanan (Robby Keene), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Jacob Bertrand (Hawk), Gianni Decenzo (Demetri), Vanessa Rubio (Carmen), Peyton List (Tory) a Martin Kove (John Kreese). Po mnohých rokoch sa vráti aj herec Thomas Ian Griffith (Terry Silver).

Oficiálny trailer štvrtej série Cobra Kai

Po napínavej tretej sérii, v ktorej došlo k mnohým zmenám a prechodom medzi karate dojami, dostaneme štvrtú, v ktorej sa bude konať turnaj. Ten rozhodne o tom, ktoré dojo nakoniec zostane pôsobiť v meste. All Valley Karate Tournament je pre celú sériu veľmi dôležitým, pretože vždy to bol práve on, kto rozhodoval o pravom víťazstve nejakého doja.

A turnaje sme videli doteraz už tri. Teraz dostaneme štvrtý, ktorý rozhodne o tom, či navždy zanikne Cobra Kai. Alebo naopak, skončí aliancia v podobe dvoch karate dojo – Myagi-Do a Eagle Fang? Na jednej strane sú učiteľmi Kreese a Silver, na druhej LaRusso a Lawrence. Vzťahy na druhej strane medzi bývalými rivalmi však nie sú úplne stopercentne kladné, čo cítia aj ich študenti, no snažia sa držať spolu.

dátum premiéry štvrtej série Cobra Kai
Zdroj: youtube.com

Cobra Kai je zas silnejšia ako nikdy predtým, a to hlavne vďaka bývalému Danielovmu žiakovi Robbymu. Učí totiž žiakov Cobry Kai chmaty a obranu z Myagi-Do. Robbyho nové dojo tak má jemne navrch. Hlavne po tom, keď príjme ešte nového senseia Terryho Silvera, ktorý je rovnako nekompromisný ako Kreese. Výsledky ich spolupráce sa dozvieme až na turnaji.

Avšak ani Johnny a Daniel nepoľavujú a učia sa jeden od druhého, pretože ako im bolo povedané, sú ako dve strany tej istej mince. Daniel sa tak učí byť silnejší a udierať prvý. Johnny sa učí byť viac pokojnejší vďaka meditácii a zlepšuje si svoju obranu. Aj ich spoločné dojo má tak veľkú šancu na výhru. Séria vyjde už 31. decembra 2021 na streamovacej platforme Netflix.

Čo vravíte na nový trailer? Kto si na Silvestra nájde čas na tento karate seriál?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -