Oficiálny trailer tretej série Sex Education nás pripravuje na to, že nová séria bude plná zmien a noviniek

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jeden z originálnych hitov Netflixu dostane o chvíľu tretiu sériu. Sex Education si získalo srdcia divákov a to nie len kvôli sexuálnemu obsahu. Bolo to hlavne kvôli skvelým hereckým výkonom a jedinečnému príbehu. Časy na Moordaleskej strednej škole sa ale menia. Keďže o chvíľu tu už mám premiéru , dostali sme konečne aj oficiálny trailer tretej série Sex Education.

Počítať môžeme s návratom starých hercov: Asa Butterfield (Otis), Emma Mackey (Maeve), Ncuti Gatwa (Eric), Connor Swindells (Adam), Aimee Lou Wood (Aimee), Gillian Anderson (Jean), bývalý riaditeľ Groff (Alistair Petrie) a ostatní. Ukáže sa aj pár nováčikov, a to Dua Saleh (nebinárny študent Cal), Jason Isaacs (starší brat riaditeľa Groffa) a Jemima Kirke (nová riaditeľka Hope Haddon).

Oficiálny trailer tretej série Sex Education

Tretia séria bude plná zmien. Či už ide o nového maznáčika – kozu, Otisov chabý pokus o fúzik alebo o novú riaditeľku. Tá sa svoju bývalú strednú školu rozhodne dostať opäť na vrchol, a preto napríklad prikáže nosiť uniformy, opraví a skrášli školu alebo začne vyučovať svojskú sexuálnu výchovu. Zmeny sú nevyhnutné, pretože už aj verejne sa o škole hovorí ako o sexuálnej škole.

Vidieť môžeme kopu šialeností, ako zapálený rozkrok, sex na verejnosti alebo bláznivé preteky auta a školského autobusu. S určitosťou ale uvidíme to, ako sa vyvinú vzťahy medzi jednotlivými postavami… či už ide o Otisa a Maeve, Erica a Adama alebo Maeve a Aimee. Je vidieť, že medzi viacerými študentami pôjde o ťažké chvíle nie len v partnerských, ale aj kamarátskych vzťahoch.

Je nový rok, Otis má príležitostný sex, Eric a Adam sú oficiálni a Jean čaká bábätko. Medzitým sa nová riaditeľka Hope snaží vrátiť Moordale na pilier dokonalosti, Aimee objaví feminizmus, Jackson má crush a stratená hlasová správa stále existuje. Pripravte sa na záväzkové zvieratá, mimozemské javy, vulvové košíčky a oveľa viac pani Groffovej.

Takto znie oficiálny popis seriálu od streamovacej platformy a keď si ešte predstavíme, čo je v traileri, tretej série sa už nevieme dočkať. Určite uzavrie niektoré otvorené otázky z predošlej série, no ako inak, otvorí aj nové. Naše obľúbené postavy si prejdú ťažkými časmi a mi ich pri tom budeme sprevádzať. Všetkých osem epizód vyjde naraz na Netflixe už 17. septembra 2021.

Čo vravíte na nový trailer? Tiež sa už neviete dočkať dňa, kedy vyjde tretia séria? Dajte nám to vedieť dole do komentárov!

Zdroj: independent.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -