Vlastníš PlayStation Plus? Aj v októbri na teba čakajú hry zadarmo, vrátane závodnej hry zo série Need for Speed

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Október už dorazil a s ním aj “nové” hry zadarmo, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v tomto mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V septembri 2020 sa členovia PS Plus dočkali dvoch hier – multiplayerovky PUBG a akčnej arkádovej klasiky Street Fighter V. Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Čas máš len do 6. októbra.

Október 2020 PlayStation Plus
Zdroj: mobilesyrup.com

Október s PlayStation Plus v znamení Need For Speed

Sony tento mesiac poteší fanúšikov závodných kúskov a na zozname zadarmo dostupných hier nájdeš Need for Speed: Payback. Táto závodná hra s otvoreným svetom vnikla na trh v roku 2017 a v porovnaní so svojim predchodcom obsahovala niekoľko vylepšení.

Do hry zavítal aj offline režim a síce si spočiatku tento kúsok zo série Need For Speed neodniesol tie najlepšie recenzie, stále ju môžeš považovať za kvalitný výtvor pre všetkých obľúbencov rýchlych vozidiel.

Druhou hrou je hororové RPG Vampyr od vývojárskeho štúdia Dontnod Enterteinment, ktoré je známe hlavne vďaka hernému titulu Life is Strange. Podobne ako Need for Speed Payback, aj Vampyr si spočiatku získal zmiešané recenzie, ale k dnešnému dňu má táto interaktívna hororovka z roku 2018 naozaj slušnú fanúšikovskú základňu. A ak si pozrieš nižšie priložený gameplay, pochopíš, že úplne zaslúžene.

Príchod novej služby PlayStation Plus Collection na PS5

Do budúcnosti bude naozaj zaujímavé sledovať, aké hry Sony poskytne svojim predplatiteľom v novembri a v nasledujúcich mesiacoch. Predsa len, už čoskoro nás čaká príchod konzoly novej generácie PlayStation 5 a s ňou sa dostaví aj PlayStation Plus Collection, ktorá umožní hráčom prístup k niektorým z najlepšie hodnotených hier na PS4.

Zatiaľ však nie je jasné, čo všetko táto novinka poskytne a ako bude fungovať. Začnú byť napríklad PS5 hry súčasťou zostavy PlayStation Plus, alebo ich spoločnosť Sony namiesto toho pridá len do PlayStation Plus Collection? Viac informácií sa dozvieme už 12. novembra, kedy sa PS5 dostane na trh.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí teraz len 59,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -