Október v spoločnosti sexi krásavcov z Hollywoodu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hollywoodske trháky sú plné sexi mužov, ktorí lákajú do kín aj k televíznym obrazovkám. V poslednej dobe sú to skôr Ryan Gosling a Ryan Reynolds, ktorí očarili predovšetkým mladú generáciu, ale ani starším muži stále neodzvonilo! Niektorým ženám sa roztrasú kolená pri pohľade na Leonarda DiCapria, iné už dlhé roky prepadajú čaru Brada Pitta. Ktorý nesmie chýbať vo vašom zozname najsexi hercov?

Idoly Zlatej éry Hollywoodu

Zlatá éra Hollywoodu trvala viac ako 30 rokov, od konca nemého obdobia v americkom filme v 20. rokoch do neskorých 60. rokov. Paul Newman, James Dean, Marlon Brando alebo Montgomery Clift, herci, ktorí podľa slov Leonarda DiCapria hrali svojou prirodzenosťou a ktorých on ako mladý obdivoval, sa stali nesmrteľnými legendami. Je jasné, že boli najžiarivejšími idolmi svojej doby a že po nich zatúžilo nejedno dievčenské srdce. A niet sa čomu čudovať.

Komu vek rozhodne neublížil?

Hoci už sa blížia k zaslúžilému veku, v zozname najkrajších mužov Hollywoodu by stále nemali chýbať George Clooney, ktorý na vrchole pomyselného rebríčka stál dlhé roky, alebo Liam Neeson. Títo gentlemani stvárnili množstvo hereckých úloh, vďaka ktorým sa zapísali do pamäti mnohým ženám. Že ste už dlho nevideli žiaden ich film? Užite si októbrové večery práve s týmito mužmi na televíznej stanici AMC!

George Clooney

Američan
Zdroj: nytimes.com

Georgea Clooneyho netreba predstavovať, aj keď šírka jeho záberu by mohla mnohých prekvapiť. Je nielen hollywoodskym hercom, ale aj režisérom a producentom. Aj vďaka svojej pracovitosti stále patrí k najobľúbenejším a predovšetkým najlepšie zarábajúcim celebritám súčasnosti. George Clooney stvárnil množstvo ikonických rolí, nezabudnuteľná je aj tá z filmu Američan z roku 2010, kde hral hlavnú úlohu nájomného vraha Jacka, ukrývajúceho sa na talianskom vidieku. Pripomeňte si ho 17. októbra o 22:00 hod. na televíznej stanici AMC a užite si jesenný večer v tej najlepšej spoločnosti.

Jason Statham

Crank
Zdroj: denofgeek.com

Bývalý model značky Levi’s a známy zloduch z akčných filmov Jason Statham sa vďaka svojim úlohám akčných hrdinov stal idolom žien na celom svete. Zároveň sa však stáva terčom závisti mnohých mužov, pretože po jeho boku stojí svetová top modelka Rosie Huntington-Whiteley, ktorá je známa aj vďaka pózovaniu pre Victoria´s Secret. Jason Statham sa na vašich obrazovkách objaví 26. októbra o 22:00 hod. vo filme Crank: Zastaň a neprežiješ. Stvárňuje v ňom úlohu veľmi svojrázneho nájomného vraha menom Chev Chelios, ktorého hranica medzi životom a smrťou je veľmi tenká, a musí tak zvádzať neustály boj o prežitie.

Liam Neeson

Liam Neeson Fakty
Zdroj: thehollywoodnews.com

Posledným krásavcom, na ktorého sa môžete v októbri na televíznej stanici AMC tešiť, je Liam Neeson. Tento urastený akčný hrdina oslávil už 63. narodeniny a stal sa nezabudnuteľnou legendou mnohých hollywoodskych filmov. Tentoraz sa vám predstaví ako bývalý agent CIA Bryan Mills, ktorého hlavnou úlohou je zachrániť život svojej unesenej dcéry.

Máte pocit, že sa niektorého z troch hollywoodskych krásavcov podobáte? Zúčastnite sa súťaže na Facebooku stanice AMC!

Zdroj: TS AMC

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -