Herečka Olivia Wilde bude režírovať nový Marvel film. O akú postavu pôjde?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Olivia Wilde a Marvel

Herečka Olivia Wilde sa už čoskoro opäť posadí do režisérskej stoličky. A nebude sa jednať o žiadny malý film, herečka si vybrala po svojich komornejších komédiách priam gigantický projekt. Postará sa o nový Marvel film, ktorý sa bude odohrávať vo svete Spider-Mana. Podľa doposiaľ získaných informácií sa bude jednať o sólový film Spider-Woman.

Spider-Woman má v komiksoch viacero identít. Najznámejšou z nich je Jessica Drew, ktorá bola historicky prvou Spider-Woman. Postava sa komiksovým fanúšikom prvýkrát predstavila v 80. rokoch a neskôr bola privedená späť až po roku 2000. Odvtedy ju zosobnili viaceré postavy, vrátane Julie Carpenter, Mattie Franklin, Charlotte Witter a dokonca aj členky mimozemskej rasy Skrullov, Veranke.

Spider-woman
Zdroj: lrmonline.com

Zatiaľ sa nevie o ktorú verziu tejto postavy sa bude jednať. Film je každopádne na ceste. Wilde už stihla uzavrieť zmluvu a zachvíľu sa pustí do pre-produkcie. Film zatiaľ nemá názov a nie je ani 100% potvrdené, že sa bude jednať o Spider-Woman. Avšak Marvel a Sony potvrdili, že je to očakávaný smer, ktorým sa Olivia Wilde vydá. Wilde navyše tieto dohady tak trochu potvrdila pavúčim smajlíkom na svojom Twitteri.

Nech už je film o čomkoľvek, Wilde ho napíše so svojou scenáristickou parťáčkou Katie Silberman. Amy Pascal bude projekt produkovať spolu s Rachel O’Connor. Vyzerá to na výrazne ženskú produkciu. Kedy sa filmu dočkáme je zatiaľ otázne, keďže ešte len prechádza do pre-produkcie. Avšak ak bude úspešný, môže to byť začiatok Spider-Man univerza. V Sony sa už o to raz pokúsili, teraz je čas na druhú šancu.

Čo hovoríte na túto režisérsku voľbu? Pozreli by ste si film o Spider-Woman? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -