Rodičia, berte deti! Prvý trailer na vianočný Deadpool film je na svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Once Upon A Deadpool trailer

Stále sa chcem uštipnúť, či to je naozaj pravda, o čom teraz idem písať. Ak ma ale oči neklamú, tak naozaj, Deadpoola si v kinách užijeme ešte tieto Vianoce. Už v decembri totiž do amerických kín opäť dorazí Deadpool a to v špeciálnom zostrihu filmu Deadpool 2, ktorý bude sprístupnený deťom od 12 rokov. Žiaden fanúšik však neodíde naprázdno, keďže pochopiteľne bude mať film aj nové – najmä na Vianoce zamerané scény.

Štúdio 20th Century Fox sa teda rozhodlo urobiť túto špeciálnu verziu len za podmienok hlavného predstaviteľa, Ryana Reynoldsa. Ten chcel, aby výťažok z tohto filmu išiel na charitu a aby v ňom uniesol herca Freda Savagea, ktorého ste mohli vidieť ako malého chlapca v rozprávke Princezná nevesta. Obe veci sa teda splnili a v novom traileri tak môžeme vidieť nie len zopár nových scén s Deadpoolom, ale aj práve postavu dnes už dospelého chlapca z vyššie zmieneného filmu.

Bude takto Deadpool vyzerať aj v MCU?

Koľko nových scén nás teda vo filme čaká naozaj netušíme, no určite pôjde o povinnosť pre každého Deadpool fanúšika. Navyše, ak sa film osvedčí, Disney bude mať omnoho ľahšiu prácu zo zasadením Deadpoola do ich MCU sveta, hneď keď prebehne oficiálny predaj štúdia 20th Century Fox.

Pri natáčaní Deadpoola 2 teda mali tvorcovia rozhodne mnoho alternatívnych vtipov a scén, takže je jasné, že film sa bude skladať primárne z nich, keďže pôvodná verzia obsahovala vulgarizmy takmer v každej vete. Dĺžka zostrihu sa zatiaľ nepozná, pochybujeme však, že bude dlhšia ako špeciálna super-duper verzia, ktorá bola ešte o čosi tvrdšia ako pôvodná kino-verzia a neskôr vyšla oficiálne na Blu-ray. Ako teda Once Upon A Deadpool dopadne sa dozvieme už v decembri, avšak veríme, že každý fanúšik si s ňou spríjemní svoje sviatočné chvíle. U nás film zatiaľ nie je potvrdený.

Oficiálny plagát k filmu Once Upon A Deadpool
Oficiálny plagát k filmu Once Upon A Deadpool; Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na prvý trailer k vianočnému zostrihu Deadpoola 2? Chceli by ste, aby sa dostal aj k nám? Bude mať podľa vás Deadpool prístupný od 12 rokov úspech? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -