Margot Robbie opäť po boku Leonarda DiCapria! Deviata Tarantinovka už pozná hlavné herecké obsadenie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Once Upon a Time in Hollywood už pozná hlavné herecké obsadenie!

Quentin Tarantino sa teda veru rozbehol. Ak ste si mysleli, že na jeho ďalší film si počkáme ešte pár rokov, dosť ste sa mýlili. Nakoniec to totižto také dlhé čakanie nebude, keďže Once Upon a Time in Hollywood sa naozaj posúva dopredu. Práve včera sa už potvrdilo vedľajšie obsadenie filmu, ktoré je rovnako úžasné, ako to hlavné. Kto sa teda postaví vedľa Leonarda DiCapria a Brada Pitta?

Hlavnú ženskú rolu si na seba vezme teraz už na oscara nominovaná herečka, Margot Robbie. Tarantino ju vraj tak veľmi chcel do filmu, že ju o to prišiel požiadať osobne. Pôjde teda o jej prvú spoluprácu s týmto legendárnym režisérom a my veríme, že bude úspešná. Ešte krajšie je však ostatné obsadenie. Ako ďalší sa ukážu Kurt Russel, Michael Madsen, Tim Roth a ako veľké prekvapenie aj Burt Reynolds, ktorý sa už veľmi dlho v takomto filme neukázal. Tomuto sa teda hovorí perfektné obsadenie.

Leonardo DiCaprio a Quentin Tarantino prišli na CinemaCon porozprávať o ich pripravovanej novinke, Once Upon a Time in Hollywood
Leonardo DiCaprio a Quentin Tarantino prišli na CinemaCon porozprávať o ich pripravovanej novinke, Once Upon a Time in Hollywood; Zdroj: imdb.com

Tarantino podľa skutočnej udalosti

Film bude podľa všetkého robený rovnakým štýlom ako Pulp Fiction, teda mali by sme vidieť rôzne príbehy z Hollywoodu v roku 1969 pospájané dokopy. DiCaprio si zahrá Ricka Daltona, bývalú hviezdu westernových TV seriálov a Brad Pitt zase jeho kaskadéra. Robbie si zahrá herečku Sharon Tate (susedku DiCapria), ktorá bola v mladom veku zavraždená na ranči, ktorý vlastnil Charlie Manson, známy kriminálnik. Reynolds bude podľa všetkého takmer slepý obchodník, ktorý predal svoj ranč štúdiám na natáčanie Westernov.

DiCaprio nám o filme povedal len to, že to bol jeden z najlepších scenárov aký kedy čítal. Určite sa teda máme na čo tešiť. Vyzerá to ako poriadna porcia toho, čo na Tarantinovkách milujeme. Bude to krvavé, sexy a plné úžasných hercov. Sme teda veľmi zvedaví, ako mu to vyjde tentokrát, keďže pôjde o jeho prvý film pod vedením štúdia Sony. Dokonca pôjde o jeho prvý film podľa skutočných udalostí. Aby sme to teda zakončili čerešničkou na torte, podľa všetkého už Tarantino požiadal Ennio Morriconeho aby zložil hudbu do filmu. Nuž, jedno je teda jasné, toto bude jeden z najočakávanejších filmov roka 2019.

Tešíte sa na Once Upon a Time in Hollywood? Čo hovoríte na obsadenie filmu? Ste radi, že Margot Robbie sa opäť objaví po boku Leonarda DiCapria? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -