V Česku prepisoval rekordy. Kontroverzný Kazmov film dorazil online

Nenechajte si ujsť

Kontroverzný český film dorazil na Netflix

V Česku búral rekordy sledovanosti, teraz si ho diváci môžu pozrieť aj online. Film Onemanshow: The Movie, za ktorých stojí známy český zabávač Kamil Bartošek alias Kazma, je tri mesiace po svojej premiére v kinách, dostupný aj v online priestore. Do knižnice ho uviedol Netflix.

Kazma svoj najnovší film natáčal 4 roky a hlavný lákadlom pre divákov bola predovšetkým tajomná súťaž o milión dolárov. Onemanshow predovšetkým v Česku sprevádzala vydarená marketingová kampaň, ktorá sľubovala zmenu zabehnutých pravidiel kinematografie a jedinečný presah filmu aj do reality.

Kazma film ONEMANSHOW: The Movie
Zdroj: g.cz

 Je to veľkolepé, je to šialené a je to film, ktorý zmení pravidlá hry v kinematografii. Nič podobné v našom teritóriu nikto predtým neurobil. Mnohým ľuďom to vyrazí dych, to je jediné, čo môžem o filme povedať,“ hovoril ešte pred premiérou Martin Palán, generálny riaditeľ spoločnosti BONTONFILM, ktorá u nás film v kinách uvádzala. 

Prepisoval rekordy návštevnosti

Onemanshow nakoniec vysoké očakávania potvrdil, keď v Česku prepisoval rekordy návštevnosti. U našich západných susedov sa film Onemanshow stal historicky najúspešnejším českým filmom v diváckej návštevnosti počas premiérového víkendu a zaznamenal celkovo druhý najlepší premiérový výsledok všetkých čias.

Kazma film ONEMANSHOW: The Movie
Zdroj: twitter.com/@Kazma_Kazmitch

Počas premiérového víkendu film v českých kinách 290 000 divákov. Toľko ľudí nenavštívilo v kinách počas prvých štyroch dní premietania žiadny iný český film. Doterajším českým rekordérom v návštevnosti bol film Anjel Pána 2, ktorý počas premiérových štyroch dní videlo 188 000 divákov. Jediným filmom, ktorý mal v Česku historicky viac divákov počas prvých štyroch dní, bol veľkolepý Avengers: Endgame. Ten počas premiérového víkendu videlo v českých kinách 344 000 divákov.

Onemanshow však bodoval aj u nás. Na Slovensku si ho prišlo do kín počas otváracieho víkendu pozrieť viac ako 20 000 divákov, čo predstavovalo vôbec najlepší výsledok českého filmu od začiatku pandémie.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -