Smartfón OnePlus 8T v limitovanej edícii Cyberpunk 2077 bude skvelým doplnkom k vašej hre

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

OnePlus 8T v Cyberpunk 2077 edícii

Smartfón OnePlus 8T v limitovanej edícii hry Cyberpunk 2077 by vám závidel aj Keanu Reeves. Vydanie roky očakávaného titulu síce bolo odložené na 10. december, no desiatky najrôznejšieho merchu sú dostupné už dnes. Medzi ne sa pridáva aj čínsky výrobca mobilných telefónov OnePlus, ktorý svoj model 8T obliekol do šatu hry Cyberpunk 2077.

Limitovaná edícia prichádza s tematickými tapetami, dvoma filtrami („Night City“ a „Northern California“), prispôsobenými zvukovými efektami a žltým gravírovaním loga hry na zadnej časti telefónu. Chýbať nebude ani tematický kryt a šesť limitovaných odznakov. Celý obsah balenia nájdete na fotografii priloženej nižšie. Aké špecifikácie nám ponúka model tohto čínskeho výrobcu?

OnePlus 8T Cyberpunk 2077
Zdroj: androidauthority.com

Špecifikácie telefónu

Vzhľadom na vnútornosti telefónu sa jedná o klasický model OnePlus 8T. Ten disponuje procesorom Qualcomm Snapdragon 865, 12GB pamäťou RAM, 256GB vnútornou pamäťou a displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Tým najväčším lákadlom sú samozrejme tematické detaily, ktoré OnePlus vytvoril v spolupráci s poľským vývojárskym štúdiom CD Projekt RED.

Medzi prispôsobené UI elementy patrí napríklad efekt odomykania odtlačkom s animáciou mechanizmu skenovania oka z hry. Animácia nabíjania zase simuluje proces hackovania, ikony aplikácií nesú dizajn neónových farieb. Hrany telefónu tiež svietia neónovo modrou farbou a svietiť dokáže aj priložený kryt. Jednoducho všetko, po čom fanúšik žánru kyberpunk môže túžiť.

Smartfón dostal dva predinštalované filtre – Night City a Northern California – ktoré vám pomôžu fotiť fotografie v kyberpunkovom štýle. Riaditeľ OnePlus Pete Lau dokonca zdieľal niekoľko fotografií s týmito filtrami.

Cena a dostupnosť

Čo sa dostupnosti týka, limitovaná edícia je zatiaľ dostupná len pre čínsky trh. Predobjednávky štartujú už zajtra (4. november) a širšie dostupný bude 11. novembra. Celé balenie príde s cenovkou 3,999 čínskych jüanov, čo je v prepočte okolo 512 €. Ohľadom celosvetovej dostupnosti a distribúcie zatiaľ informácie nemáme, no o všetkom vás budeme včas informovať.

Tešíte sa na hru Cyberpunk 2077 a radi by ste ju doplnili limitovanou edíciou tohto smartfónu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: androidauthority.com, cnet.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -