Spoločnosť OnePlus oznámila príchod novej vlajkovej lode strednej triedy s názvom OnePlus Nord 2 5G

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Čínsky výrobca smartfónov OnePlus si pre všetkých fanúšikov pripravil nečakané prekvapenie. Spoločnosť oznámila príchod nového smartfónu strednej triedy z radu Nord, ktorého celý názov je One Plus Nord 2 5G a čaká ho hneď niekoľko softvérových vylepšení.

OnePlus si väčšinu komponentov do smartfónov vyrába sám, ale ich najnovší kúsok Nord 2 5G by mal v sebe skrývať na mieru vyrobený čip od spoločnosti MediaTek. Verzia čipsetu s názvom Dimensity 2000 bude vyrobená exkluzívne pre OnePlus. Technicky sa dá považovať za exkluzívny a najvýkonnejší, ale v skutočnosti ho už využívajú rôzne iné smartfóny značky Realme, Oppo alebo Xiaomi.

OnePlus Nord 2 5G
Zdroj: trak.in

OnePlus Nord 2 5G príde na trh s obrovským počtom skvelých inovácií

Nový model obsahuje celú radu unikátnych funkcií s umelou inteligenciou vrátane AI Photo Enhancement – umožňuje automaticky upraviť farbu a kontrast v závislosti od scenérie. OnePlus tvrdí, že to bude fungovať s 22 rôznymi scenériami, no stále netušíme o čo presne sa jedná.

Medzi ďalšie vylepšenia patrí technológia AI Color Boost, ktorá dokáže zaviesť vysoký dynamický rozsah v akýchkoľvek podmienkach. Taktiež tu máme funkciu AI Resolution Boost na zvýšenie rozlíšenia videa v niektorých pridružených aplikáciách. Malo by toho byť oveľa viac, ale na všetko ostatné si ešte musíme počkať.

OnePlus Nord 2 5G
Zdroj: in.news.yahoo.com

Kedy smartfón uvidíme?

Spoločnosť OnePlus je známa tým, že nové produkty odhaľuje len pár mesiacov pred uvedením. Aj preto je oficiálne potvrdenie smartfónu OnePlus Nord 2 5G skvelým prekvapením, nakoľko pôvodný OnePlus Nord zasiahol trh ešte len minulý rok v júli.

Momentálne neexistuje presný dátum spustenia výroby alebo uvedenia smartfónu na trh, ale podľa typického strategického správania spoločnosti sa očakáva, že viac informácií o špecifikáciách k nám dorazí už v najbližších týždňoch. Vypustenie sa tým pádom odhaduje na august september 2021.

Si fanúšikom značky OnePlus a dáš šancu novému smartfónu OnePlus Nord 2 5G? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: oneplus.in

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -