Roztočte klasické symboly ovocia s novými hrami v online kasíne eTipos

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nové hry v online kasíne eTipos

Sponzorovaný obsah

Ako ste si isto všimli, kvôli súčasnej situácií je premávka kamenných kasín obmedzená, v rizikových okresoch dokonca zavretá. Hráči hľadajúci zábavu pri automatoch, alebo pokri sa presúvajú na internet, hľadajúc online casino, ktoré im vie ponúknuť autentický druh potešenia a vzrušenia. Je vhodné si prejsť všetky slovenské licencované subjekty, prečítať si ich recenzie a zistiť, aké vstupné bonusy vám vedia ponúknuť.

Na slovenskom trhu má najväčšie a hlavne najznámejšie zastúpenie národná lotériová spoločnosť TIPOS. Tipovali by ste, že táto spoločnosť nevydáva iba žreby, ale disponuje aj vlastným online kasínom s naozaj pestrou ponukou? Od blackjacku a ruletu, cez športové stávkovanie a online herné automaty.

V tomto článku sa bližšie pozrieme na nové herné automaty, ktoré rozšírili jeho rady. Odporúčame si vždy pre hraním prečítať alebo pozrieť videorecenziu, aby ste vedeli, ako automat funguje, aké funkcionality a bonusy môžete získať a naplno tak využiť jeho potenciál.

Automaty od EGT

Online hracie automaty od EGT patria vo svete online hazardu v mnohých kasínach medzi favoritov. Nezaťažujú hráčov prepracovanými grafickými prvkami, ale využívajú unikátny retro dizajn. Staré známe symboly ovocia – citróny, čerešne, melóny, strapce hrozna a sedmičky či zvončeky.

Hranie spríjemňujú bonusy napríklad voľné pretočenia, ktoré je možné veľmi rýchlo získať. Jedinečnú funkcionalitu dopĺňajú progresívne EGT Jackpoty, ktoré dokážu premeniť každé jedno pretočenie v malý zázrak. Medzi populárne hry od EGT v online kasíne eTipos patrí 100 Burning Hot, Secrets of Alchemy alebo Royal Secrets.

Automaty od Synot Games

Spoločnosť Synot patrí medzi známe české značky, ktorá vytvára nezameniteľné hry. Online automaty od Synot Games nájdete v ponuke mnohých populárnych európskych online kasín.

Jedinečný grafický dizajn, ktorý je spojený so zaužívanou hernou mechanikou. To je rukopis vývojárov od Synot Games.  Okrem toho na vás čaká široká ponuka tém od ovocných, až po tie akčné.

Automaty od Tech4Bet

Opäť spoločnosť z Českej Republiky, ktorá si postupne dobíja srdcia hráčov online kasín. Len nedávno pridal eTipos do svojej ponuky online automaty od Tech4Bet a hneď sa tešili veľkej obľube. Zatiaľ v ich ponuke nájdete iba klasické a ovocné 3 až 6-valcové automaty. Veríme, že ich ponuka sa bude čoskoro rozširovať.

Hranie online automatov ponúka jedinečný druh zábavy a napätia. Vývojárske spoločnosti sa v súčasnosti snažia poskytovať nové produkty, ktoré by tieto emócie vytvárali a posúvali do nových rozmerov. Ak sa vám začína pozdávať roztočiť nejaký z vyššie spomínaných automatov, venujte chvíľku času videorecenziám, ktoré si môžete po novom pozrieť aj na tomto YouTube kanáli. Prajeme vám veľa šťastia a zábavy.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -