Paul Rudd, Meryl Streep a nová vražda. Seriál Only Murders in the Building dostal trailer na tretiu sériu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Vidieť vraždu či mŕtve telo je strašidelné občas aj v televízii. Čo ak sa vražda stane vo vašom bytovom dome a je len na vás, aby ste zistili, kto z vašich susedov za ňou stojí? Nuž, presne o tom je seriál Only Murders in the Building, ktorý dostal trailer pre svoju tretiu sériu. Tentoraz sa presúvame z ikonickej bytovky na divadelné dosky, presiaknuté krvou obete.

Aj napriek tomu, že seriál by mohol svojou synopsou evokovať hororový žáner, v skutočnosti je to naopak. Stretáva sa v ňom komédia s detektívkou, ako aj skvelými hercami. V hlavných úlohách sa ukazujú hviezdy Selena Gomez, Steve Martin a Martin Short. Hrajú troch susedov, ktorých láska ku kriminálnym podcastom a smrť jedného zo susedov nečakane spojí.

Only Murders in the Building – trailer na tretiu sériu

Mladá umelkyňa Mabel (Gomez), herec na dôchodku Charles (Martin) a skrachovaný režisér Oliver (Short) už vyriešili dve vraždy. Obe sa stali v ich bytovom dome Arconia na Upper West Side. Prišli tak o dvoch susedov, no ich priateľstvo sa, paradoxne, ešte upevnilo. Až natoľko, že sa Oliverovi konečne podarilo zrežírovať divadelnú hru na Broadwayi, v ktorej si mal zahrať aj Charles.

Koniec druhej série nám ale ukázal, že hneď na začiatku predstavenia zomrel jeden z hlavných hercov – hollywoodska akčná hviezda Ben Glenroy (Paul Rudd). Trojica sa tak opäť spojí a v novom prostredí divadla sa snaží prísť na to, ktorí z jeho kolegov mal dôvod a priestor na jeho zabitie. V úlohách jeho hereckých kolegov sa predstavia Jesse Williams, Ashley Park alebo aj samotná Meryl Streep.

Ak sa im nepodarí nájsť vinníka, celé Oliverovo predstavenie skončí. Pre seriál budú zároveň skomponované originálne piesne, zrejme práve kvôli Oliverovmu predstavenou. Vytvoriť by ich mali skladatelia, ktorí skomponovali aj piesne pre úspešný muzikál La La Land. Prvé dve z desiatich epizód prídu na Disney+8. augusta. Zvyšné časti vyjdú už po jednom každú ďalšiu stredu.

Ako sa popasujú s vraždou mimo ich budovy? Budú mať na svojom konte na konci tretej sériu už tri vyriešené vraždy?

Zdroj: hollywoodreporter.com, Disney+

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -