Aktuálne: Tento operátor vám rozdá dáta a zvýši rýchlosť internetu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vyššia rýchlosť a viac dát pre klientov tohto operátora

Orange už nejaký čas poskytuje službu 4GNet, ktorá je ideálna pre ľudí, ktorí nie sú v dostupnosti optickej siete. Rovnako je vhodná aj pre malé firmy s menšou dátovou spotrebou, ktoré vyžadujú spoľahlivé pripojenie v lokalitách bez možnosti iného fixného pripojenia.

Služba je dostupná pre 99,1 % obyvateľov Slovenska a funguje prostredníctvom mobilnej 4G siete Orange. Časť z nich, konkrétne tí, ktorí majú prístup ku rýchlejšej sieti na frekvencii 2600 MHz, môžu využívať aj rýchlejší Prémiový 4GNet. K tomu má prístup 46 % populácie Slovenska.

Operátor pritom avizuje, že klienti s rýchlejším Prémiovým 4GNetom si užijú ešte väčšiu rýchlosť surfovania webu a vyšší objem dát bez navýšenia mesačného poplatku. Doteraz mali zákazníci Prémiového 4GNetu možnosť využívať rýchlosť maximálne do 30 Mbit/s s dátovým limitom do 600 GB mesačne.

Vylepšený balík bude ponúkať rýchlosti do 100 Mbit/s a 1 TB dát za nezmenenú cenu 21 eur mesačne s viazanosťou. Predplatné bez viazanosti vás vyjde na 23 eur mesačne. Ku novej službe sa viaže aj jednorazový aktivačný poplatok 19 eur.

orange
Zdroj: Orange

Pre dosahovanie maximálnej rýchlosti je potrebné mať kombináciu zariadení vnútorná jednotka IDU a vonkajšia jednotka ODU (Duobox). Taktiež sa potrebujete nachádzať vo vybraných lokalitách pokrytia 4G siete (na frekvencii 2600 MHz). Zariadenie Duobox je k dispozícii za dodatočný mesačný poplatok.

Zvýšený objem dát sa dotkne úplne všetkých zákazníkov Prémiového 4GNetu bez ohľadu na zariadenie, ktoré využívajú a 4G lokalitu, v ktorej sa nachádzajú.

Dostupnosť služby vo vašej lokalite si môžete overiť na oficiálnej stránke Orange.

Zvýšenie rýchlosti Prémiového 4GNetu prebehne zákazníkom, ktorí spĺňajú podmienky, automaticky postupne v priebehu 29. až 30. mája. Zvýšený objem dát môžu zákazníci čerpať od najbližšieho fakturačného obdobia.

Prehľad balíčkov 4GNetu:

  Stredný internet Prémiový internet
Rýchlosť až do 15/2 Mbit až do 100/15 Mbit
Objem dát 300 GB 1 TB
Služba Online ochrana Doma Zadarmo Zadarmo
Aktivácia 19 € 19 €
Mesačný poplatok bez viazanosti 18 € 23 €
Mesačný poplatok s viazanosťou 16 € 21 €

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -