Slováci môžu získať paušál zadarmo. Dvaja významní operátori spojili sily

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Slováci môžu získať paušál zadarmo

Telekomunikačný operátor UPC pred Vianocami predstavuje novinku pre svojich zákazníkov. V spolupráci s mobilným operátorom 4-ka uvádzajú ponuku „Rýchla SIM cez UPC“ v kombinácii s ich ostatnými službami. Zákazník si s touto ponukou môže aktivovať jeden z nových paušálov SLOBODA od 4ky, pričom vďaka výhodám, ktoré touto cestou ponúkajú obe spoločnosti, môže získať benefit v podobe 3 mesačných paušálov bezplatne.

Prvý mesačný paušál získa zákazník bezplatne a druhý a tretí mesiac získa od UPC zľavu vo výške aktivovaného paušálu, ktorá sa mu automaticky odpočíta z nasledujúcej faktúry do výšky predplatených služieb UPC. Zákazník môže takto počas prvých 3 mesiacov ušetriť do 69 €.

Zľavu UPC uvádza v kontexte aktuálneho vstupu na trh mobilných služieb. Na Slovensku bude telekomunikačný operátor predávať vlastné predplatné služby paušálov v spolupráci so 4kou.

Ako získať zľavu?

Svoju „Rýchlu SIM cez UPC“ si môže objednať okamžite online, alebo na zákazníckom stredisku. Stačí, ak už má alebo si vyberie aspoň jednu novú službu UPC – Internet alebo TV – a ako špeciálny benefit získa SIM s paušálom zadarmo. Svoju novú SIM si zákazník zvolí v procese objednávky alebo vo svojom nákupnom košíku.

Teší ma, že dnes predstavujeme novú ponuku v spolupráci s mobilným operátorom 4ka, ktorá prináša skvelý benefit pre zákazníkov obidvoch operátorov. Táto ponuka dopĺňa naše existujúce portfólio služieb TV, internetu a pevnej telefónnej linky. Som presvedčený, že našim zákazníkom s novou ponukou prinesieme nielen výraznú finančnú úsporu, ale aj možnosť vybaviť všetky digitálne služby na jednom mieste,“ povedal pri príležitosti uvedenia novej ponuky Martin Miller, generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVAKIA.

4ka logo
Zdroj: 4KA

„Ako inovatívneho lídra v oblasti telekomunikácií nás nesmierne teší, že sa nám spolu s UPC podarilo pripraviť zaujímavú ponuku pre zákazníkov s našou najmodernejšou novinkou – Rýchla SIMka s digitálnou aktiváciou priamo cez mobilnú aplikáciu Moja 4ka. 4ka sa tak stáva ešte dostupnejšia ako kedykoľvek predtým a zákazníci si tak môžu vychutnať veľké objemy mobilných dát za rozumnú cenu,“ dodáva Roman Vavrík, generálny riaditeľ spoločnosti SWAN.

Zdroj: UPC

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -