Slováci môžu prísť o TV stanice. Operátor ruší populárny balíček

Nenechajte si ujsť

Skylink definitívne ruší jeden z balíčkov

Aktualizované 21. januára: Okrem zdražovania televíznych operátorov, o ktorom píšeme nižšie, Skylink čoskoro definitívne zruší aj jeden zo svojich balíčkov. Menovite ide o balíček Kombi, ktorý síce operátor neponúka už od leta 2022, pre zákazníkov, ktorí si ho predplácali bez prerušenia, bol Kombi naďalej dostupný. To sa však podľa SatelitnaTV čoskoro zmení.

Skylink od 1. februára neumožní klientom viac predplácať balíček Kombi. Operátor zrušenie odôvodňuje uplynutím 18 mesiacov, od kedy bol Kombi vyradený z ponuky. Stalo sa tak v auguste 2022.

Alternatíva je drahšia

Najlepšou alternatívou k zrušenému balíčku Kombi je Kombi+, ktorý Skylink ponúka. Jeho cena je však o dve eurá mesačne vyššia. Kombi+ stojí 17,99 € na mesiac, ponúka 122 programov, z toho 64 v HD rozlíšení. Výhodou oproti zrušenému balíčku Kombi je pridanie športových kanálov Canal+ Sport, vďaka ktorým zákazník dostane prístup k stovkám športových prenosov so slovenským a českým komentárom. Komu sa vyradenie Kombi z ponuky operátora nepáči, môže službu zrušiť.

Skylink

Pôvodný článok:

Skylink informuje o zmenách v ponuke a novom cenníku satelitnej a internetovej televízie. V súvislosti s rozšírením obsahu o streamovaciu službu Apple TV+ a o nový športový program so zameraním na ženský tenis vstúpi 1. 2. 2024 do platnosti nový cenník.

Zákazníci Skylinku budú mať jednoduchý prístup k filmom a seriálom Apple TV+ priamo vo svojej službe Skylink Live TV, takže nie je nutná ďalšia samostatná aplikácia ani predplatné.

joaquin phoenix napoleon
AppleTV+

Prehľad zmien – satelitná televízia Skylink

V prípade, že súčasná úhrada predplatného pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 2. 2024 alebo je cena v zmluve pre daný balíček dohodnutá na 12 alebo 24 mesiacov, začnú pre zákazníka nové ceny platiť až po skončení tohto obdobia. Budúci dátum splatnosti služieb je možné overiť na www.skylink.sk v sekcii Overenie služieb na karte.

Zmena aj vo freeSAT

V súvislosti s rozšírením obsahu o oceňovanú Apple TV+ a nový športový program so zameraním na ženský tenis vstúpi 1. 2. 2024 do platnosti nový cenník aj pre zákazníkov prijímajúcich programy zo satelitu Astra 23,5°E od freeSAT.

Prehľad zmien – satelitná televízia freeSAT:

V prípade, že súčasná úhrada predplatného pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 2. 2024 alebo je cena pre daný balíček zazmluvnená na 12 alebo 24 mesiacov, začnú pre zákazníka nové ceny platiť až po skončení tohto obdobia.

Apple TV+ aj na Canal +

Spoločnosť CANAL+ taktiež oznámila, že od 1. februára ponúkne svojim predplatiteľom v Slovenskej republike rozšírenie obsahu o Apple TV+ a o nový športový program, zameraný na ženský tenis.

Namiesto jediného súčasného balíčka CANAL+ budú mať zákazníci na výber z dvoch: CANAL+, zameraného predovšetkým na filmy a športové prenosy, a CANAL+ Komplet, ktorý bude navyše obsahovať Apple TV+. Cena balíčka CANAL+ sa zvýši zo súčasných 7,49 eura na 9,99 eura mesačne.

Nový Cenník služieb streamovacej služby CANAL+ platný od 1. 2. 2024:

Zákazníci streamovacej služby CANAL+ budú o zmene cenníka informovaní najmenej jeden mesiac pred tým, ako zmena nadobudne účinnosť. Ak s touto zmenou aktuálny zákazník služby CANAL+ nesúhlasí, má právo do jedného mesiaca od prijatia oznámenia o zmene ceny svoj záväzok vypovedať.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -