Oppenheimer je online. Nolanovu víziu si vychutnáte iba na jednom mieste

Nenechajte si ujsť

Oppenheimer dorazil online

Najnovší film Christophera NolanaOppenheimer, si už diváci môžu pozrieť aj online. Zatiaľ nie na tradičných streamovacích službách, ale iba za poplatok na Google Play a iTunes, kde je Nolanov historický epos čerstvo dostupný. Kvalitou i bonusovými materiálmi sa Oppenheimer na jednotlivých platformách líši, v konečnom dôsledku si diváci film online nebudú môcť vychutnať tak, ako ho režisér plánoval.

Oppenheimer u nás aktuálne ponúkajú platformy Google Play a iTunes. Jednoznačnou zastávkou pre divákov v prípade záujmu o kúpu filmu by mal byť práve iTunes. Snímka tu je dostupná v 4K rozlíšení s podporou Dolby Vision a českými titulkami za 16,99 €. Google Play film rovnako ponúka s českými titulkami, Oppenheimera tu však diváci nájdu iba v HD rozlíšení a navyše bez 70 minútového bonusového materiálu, ktorý iTunes ponúka. Cena na Google Play predstavuje 17,99 € pri HD formáte, pri štandardom rozlíšení je cena 15,99 €.

Zdroj: themoviedb.org

Autenticky iba na Blu-ray

Ani na jednej online platforme Oppenheimer nie je dostupný vo formáte, v akom ho Christopher Nolan zamýšľal. Film bol totiž natočený primárne pre IMAX kiná s rozšíreným pomerom strán. Tento pomer strán však žiadna streamovacia služba neponúka a dostupný bude jedine na Blu-ray.

Okrem lepšej kvality obrazu a zvuku Blu-ray edícia obsahuje viac ako tri hodiny bonusového materiálu. Patria sem pohľady do zákulisia výroby filmu, Nolanova diskusia s odborníkmi o živote Roberta Oppenheimera, ale tiež pasáž, ktorá skúpa dopad atómovej bomby a jej historický význam.

oppenheimer florence pugh
Zdroj: koimoi.com

Samotný režisér divákov nabáda práve na kúpu Blu-ray, ktorému podľa vlastných slov venoval špeciálnu pozornosť a snažil sa maximalizovať divácky zážitok v domácom prostredí.

Oppenheimer patrí k veľkým filmovým prekvapeniam tohto roka. Historická dráma venovaná životu Roberta Oppenheimera a vývoju atómovej bomby je zatiaľ tretím najzárobkovejším filmom tohto roka. Film vo veľkom profitoval z fenoménu Barbenheimer, ktorý pobláznil divákov a húfne ich hnal do kina na snímky Oppenheimer a Barbie, ktoré mali premiéru v rovnaký deň.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -