Optický internet zadarmo na pol roka? Poskytovateľ ohúril Slovákov novou akciou, ušetríte vyše 150 €

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Aktuálne môžu Slováci získať optický internet a televíziu na celého pol roka zadarmo, dokonca aj s bezplatnou inštaláciou. Akcia platí nielen pre nových, ale aj aktuálnych zákazníkov Orangeu.

Internet a televízia od Orangeu na pol roka zadarmo

Výrazne atraktívnejšia ponuka služieb pevnej siete čaká na nových zákazníkov Orangeu, ktorí si od 4. 9. 2023 aktivujú niektorý z programov pevného internetu – či už samostatne alebo spolu s Orange TV (internet aj TV od úrovne Optimal a vyššie) – s viazanosťou na 24 mesiacov. Počas prvých 6 mesiacov totiž v rámci aktuálnej ponuky získajú 100 % zľavu z mesačného poplatku na internet, resp. internet a televíziu. Ponuka platí aj pre existujúcich zákazníkov pri zvýšení ich aktuálneho programu pevného internetu.

„Vieme, že obdobie návratu žiakov do školy je pre domácnosti z pohľadu výdavkov pomerne náročné. Preto sme sa rozhodli prísť s ponukou, ktorá to zákazníkom hľadajúcim kvalitný vysokorýchlostný internet uľahčí. Veríme, že mnoho z nich tento benefit ocení, ako aj to, že vďaka nemu budeme ešte viac spájať to ľudské v nás,“ hovorí Pawel Galej, Chief Commercial B2C Officer Orangeu.

najrychlejsi internet na svete
Zdroj: zargotel.com

Zákazník si v Orangei môže vybrať z niekoľkých programov pevného internetu – Basic za cenu 11 eur, Optimal za 16 eur, Premium za 21 eur a Top za 26 eur. V prípade spojenia s televíziou si tak zákazníci môžu vyskladať balík podľa seba a od úrovne Optimal tak získa obe služby so 100 % zľavou až na pol roka.

V balíku Love ešte výhodnejšie

Zákazník, ktorý využíva aj niektorý z vybraných mobilných paušálov, môže ušetriť ešte viac, ak si svoj paušál spojí s pevnými službami do balíku Love. Okrem extra zľavy na mesačný paušál môže získať aj ďalšie benefity, ako napríklad dvojnásobok dát v paušále, balíčky televíznych programov bezplatne a podobne (viac informácii o výhodách Love nájdete TU).

Zdroj: TS Orange

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. natiahnite mi optiku na zahradu a ja si ten vas internet zadarmo kupim. To mi akurat skonci vDSL viazanost v telekooome..

    odkedy ma web o filmoch a serialoch reklamu na ISP, aky to ma zmysel pr zamerani tohoto webu?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -