Optimus Prime a Bumblebee sú späť. Najnovší Transformers film si konečne pozrieme online

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú bude dostupný online

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú, siedmy diel úspešnej franšízy, je epický akčný dobrodružný film založený na ikonických akčných figúrkach Transformers od spoločnosti Hasbro. K dispozícii bude od 15. decembra exkluzívne na SkyShowtime. Celosvetové dobrodružstvo odohrávajúce sa v 90. rokoch režíroval Steven Caple Jr. a v hlavných úlohách sa predstavili Anthony Ramos a Dominique Fishback.

Najnovšia kapitola sa vracia nabitá akciou a vizuálnymi efektmi, ktoré si získali fanúšikov na celom svete. Spolu s Autobotmi sa diváci vydávajú na dobrodružnú cestu po svete v 90. rokoch. A predstaví sa aj úplne nová frakcia Transformerov – Maximali, ktorí sa k nim pridajú ako spojenci v prebiehajúcej bitke o planétu Zem.

Vo filme účinkujú Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Velez, Dean Scott Vazquez a Tobe Nwigwe a zaznejú v ňom hviezdne hlasy Petra Cullena, Rona Perlmana, Petra Dinklagea, Michelle Yeoh, Lizy Koshy, Johna DiMaggia, Davida Sobolova, Michaela Jaé Rodrigueza, Petea Davidsona, Colmana Dominga, Crista Fernándeza a Tongayi Chirisa.

Transformers: Monštrá sa prebúdzajú režíroval Steven Caple Jr., námet napísal Joby Harold, a na scenári sa podieľali Joby Harold, Darnell Metayer, Josh Peters, Erich Hoeber a Jon Hoeber.

Pred uvedením úspešného akčného dobrodružného filmu na SkyShowtime si môžu fanúšikovia pozrieť všetkých šesť filmov z franšízy. Tú tvoria Transformers, Transformers: Pomsta porazených, Transformers: Temná strana Mesiaca, Transformers: Zánik, Transformers: Posledný rytier a Bumblebee, pričom všetky sú teraz k dispozícii na sledovanie.

Služba SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii na smart zariadeniach a na smart TV. Cena mesačného predplatného tejto streamovacej služby je 5,99 EUR.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -