Nové väzenie, nový začiatok… Trailer ku Orange is the New Black nás pripravuje na krutú 6. sériu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Orange is the New Black 6. séria

Streamovacia a produkčná spoločnosť Netflix konečne vydala trailer na nadchádzajúcu 6. sériu ich populárneho seriálu Orange is the New Black! Ten je založený na námete knihy Piper Kermanovej, ktorá popisuje svoje zážitky zo ženskej väznice. Hlavná postava je zo zákona slušná žena, no teraz je usvedčená z pašovania drog pre svoju bývalú priateľku. Rok a pol za mrežami sa, ako vidíme v seriáli, na človeku podpíše. Orange is the New Black 6. séria pokračuje v príbehu tam, kde sme ho na konci 5. série opustili.

Orange Is The New Black S4
hollywoodreporter.com

Ako sa fanúšikovia určite budú pamätať, predchádzajúca séria sa odohrávala behom troch nepokojmi-naplnenými dňami. Litchfieldskou väznicou sa prehnala vzbura a aby sa situácia opäť dala do poriadku, naše uväznené protagonistky konfrontovali policajti v plnej zbroji.

Dej 6. série začne týždeň po tom, čo sa Litchfieldom prehnal SWAT tím. Hlavné postavy, vrátane Piper (Taylor Schilling), Crazy Eyes (Uzo Aduba) a Red (Kate Mulgrew), čakajú na svoj osud a musia sa vysporiadať s novými prekážkami. Sú totižto preložené do väznice s maximálnou bezpečnosťou, kde nič nie je také, ako sú zvyknuté. Vo svojom novom domove sa taktiež potýkajú s nutkaním obrátiť sa jedna na druhú, k čomu ich tlačia vznikajúce následky predchádzajúcej vzbury. V novom prostredí bude dôležitá predovšetkým stratégia. Záhadne taktiež nevieme, kam sa podela Alex. Viac už však sami uvidíte v nižšie uvedenom traileri:

S novou sériou pochopiteľne príde veľa zmien. Okrem oranžovej uvidíme ružové oblečenie, ktoré má v tejto väznici istú výhodu. Čo presne nás čaká, to sa dozvieme už 27. júla, kedy sa nové epizódy konečne dostanú na Netflix.

Tešíte sa na nadchádzajúcu 6. sériu? Ako sa vám páčila predchádzajúca a myslíte si, že nová ju prekoná? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -