Najväčšie podujatie svojho druhu už dnes: Prečo nezmeškať Orange MSR v e-sportoch 2018?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Orange MSR 2018 – dni plné e-sportov

Víkend plný hier, technológií, youtuberov, cosplay a zábavy prichádza a ovládne Refinery Gallery už
5. – 7. októbra!

Štart hernej jesene sa začína už dnes, 5. októbra, v Bratislave na podujatí Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2018 a vy by ste mali byť pri tom. Napínavé zápasy, hodiny kvalitného programu, známi hráči, youtuberi, streameri, cosplay a technológie – toto všetko a ešte viac na váš čaká počas 3 dní plných zábavy!

orange y-games 2018
Zdroj: ygames.sk

Bohatý program a skvelí hostia sú základom

Piatok ráno sa začína špeciálnym BSK Tech Day určeným pre stredoškolákov bratislavského kraja. Študenti sa počas dňa môžu pozrieť zaujímavé prednášky mnohých hostí z oblasti technológií, herného a online sveta, ako napríklad prednášku o hernom vývoji, ktorú prinesie najväčšie slovenské herné štúdio Pixel Federation. Taktiež si užijete diskusiu o rozdiele tvorby YouTube videí pre slovenské a anglické publikum medzi Pppeterom a Naked Bananas. Hráči z radov študentov sa môžu zapojiť do sprievodného herného turnaja a získať tak vstupenky do súbojov o majstrovský titul!

Sobota tradične patrí už hernému turnaju v tituloch CS:GO, League of Legends, Hearthstone, Clash Royale, FIFA, NHL a po prvýkrát aj PlayersUnknown’s Battleground. Prizepool stojí za to, takže očakávajte napínavé zápasy, ktoré môžete sledovať nielen na mieste, ale aj z pohodlia domova vďaka online streamom. Ak patríte medzi dospelých fanúšikov, na výsledky zápasov si môžete aj tipnúť na stránkách Fortuna.sk.

Hráčsky roster známych mien

Orange MSR 2018
Zdroj: yfest.sk

Počas MSR 2018 bude podujatie plné známych osobností z youtuberskej a streamerskej scény. Tradičný komentár k showmatch zápasu hviezd nám prinesie Donato a DeeThane, ktorí sa opäť predstavia na pódiu spolu so Šortym a Strapom, kde sa porozprávajú o influenceroch na hudobnej scéne. Krásne slečny Viktorkaa a Beybullka sa stretnú vo vzájomnom zápase 1vs1. O hernej scéne porozprávajú svoje aj Czechcloud, Micák či Wango.

Na MSR 2018 budete môcť po prvýkrát stretnúť aj Baty Alquawen či populárneho cestovateľa a youtubera Pppetera. Tešiť sa môžete aj na Dev1ho, Žolíka, Zlého Zaja, MenTa, Mateja Zrebného, Naked Bananas, Kokijekul, Aňanás, MichalPPZ či stand-up vystúpenie Martina Hatalu a mnohých ďalších.

Zábava aj pre ne-hráčov

Orange MSR 2018
Zdroj: yfest.sk

Y-Con cosplay súťaž tento rok rozhodne o slovenskej reprezentácií na Cosplay World Masters v Portugalsku. Krásna porota v zložení Horo Von Kaida, Fae La Blanche, Grumpy Cait, Tawii cosplay a Kanyan cosplay vyberie spomedzi súťažiacich tie najkrajšie (nielen) herné kostýmy a vy v sobotu o 15:00 môžete byť pri tom. Okrem toho vám Y-Con naservíruje počas celého víkendu skvelé prednášky a Artist Alley, kde nájdete šikovných cosplayerov so svojimi prezentačnými stánkami.

y-games 2018
Zdroj: Dominik Kusý

Pre nadšencov technológií je pripravený Y-Tech free-to-play a expo hala plná stánkov skvelých partnerov. Legion zóna prinesie kopec herných notebookov a PC, v IBM stánku si môžete vyskúšať závodné hry. JC design predstaví na Y-Tech svoje herné stoly, zatiaľ čo v stánku Orange si môžete vyskúšať skvelé mobilné zariadenia. Súťažami nabitá Lion chill-out zóna prinesie super zábavu rovnako ako veľká Fanta zábavná sekcia.

Nedeľu ovládnu Refinery Gallery youtuberi vďaka UFest 2018. Tešiť sa môžete na najväčšie hviezdy SK a CZ scény ako sú Gogo, MenT, Anna Šulcová, VladaVideos, Lady Zika, Adam Mach, Matej Zrebný, Duklock, Patra Bene a mnohí iní. Autogramiáda, showmatch, diskusie, súťaže a osobné stretnutia – to všetko prinesie toto stretnutie youtuberov.

Vidíme sa?

Na MSR 2018 máme pre vás pripravený program aj my. V piatok a sobotu si pozrieme filmy Black Panther a Avengers: Infinity War. Od 20:00 nás nájdete na Fanta Stage, kde si pre vás v sobotu pripravíme aj tombolu o zaujímavé ceny. Dúfame, že sa na nás prídete pozrieť!

y-games 2018

Lístky v internetovom predaji nájdete na tomto odkaze. Kamarátom o podujatí môžete dať vedieť aj na sociálnych sieťach.

Zdroj: TS Y-Fest

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -