Orange reaguje na ponuku Telekomu, ktorá je unikátom v celej EÚ

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Orange vylepšuje dátové balíky pre cestovateľov

Dátová komunikácia v obľúbených dovolenkových destináciách Slovákov bude ešte výhodnejšia. Po tom, čo Telekom ohromil ponukou celé Slovensko, Orange vylepšuje existujúci balík Go Svet Dáta. Od 3. júla ho obohacuje o ďalšie dovolenkové destinácie a turisticky zaujímavé krajiny mimo EÚ, v ktorých dátovú komunikáciu zákazníkov zvýhodňuje.

K populárnym dovolenkovým destináciám mimo EÚ ako napríklad Turecko, Egypt, Čierna Hora, Srbsko či USA alebo Kanada, v ktorých zákazníci už dávnejšie môžu komunikovať výhodnejšie, pridáva od 3. 7. Orange aj ďalšie krajiny, ktoré sú stále viac v obľube Slovákov.

Už aj v krajinách ako Tunisko, Vietnam, Omán, Maurícius, Dominikánska republika, Japonsko, Thajsko, Maldivy a Švajčiarsko, ktoré sú po novom zaradené do Zóny Svet 1, zákazníci s balíkom Go Svet Dáta zaplatia za 1 000 MB 12 eur.

Rozširuje sa aj zóna 2

Ani tí zákazníci, ktorí uprednostňujú dovolenky v menej známych destináciách, sa s balíkom Go Svet Dáta nemusia obávať vysokých faktúr za dáta. Aj v ostatných krajinách sveta zaradených do Zóny Svet 2 (napríklad Keňa, Jordánsko, India a od 3. 7. už aj exotické Kapverdy) zaplatia za 1 MB 12 centov bez akýchkoľvek ďalších dodatočných poplatkov.

orange internet slovensko
Zdroj: redakcia REWIND.sk, Unsplash

Pre výhodnejšiu a pohodlnejšiu dátovú komunikáciu mimo EÚ si stačí jednoducho bezplatne z celého sveta aktivovať balík Go Svet Dáta cez skrátené číslo 950, aplikáciu Môj Orange či zákaznícku zónu a užívať si výhody cenovo dostupného internetu v zahraničí. Aktiváciou balíka bez akýchkoľvek aktivačných a mesačných poplatkov získajú zákazníci výhodnejšiu dátovú komunikáciu zároveň v zóne Svet 1 aj v zóne Svet 2, pričom zaplatia až keď začnú dáta reálne využívať.

Platnosť balíka s automatickou obnovou je 1 mesiac alebo do jeho minutia v závislosti od dátovej spotreby zákazníka.

Prehľad balíkov Go Svet Dáta

Balík Aktivačný poplatok Mesačný poplatok Prenos dát 

v Zóne Svet 1

Prenos dát 

v Zóne Svet 2

Go Svet 100 MB 0 € 0 € 2,50 € / 100 MB  0,25 € /1 MB
Go Svet 500 MB 0 € 0 € 8 € / 500 MB 0,18 € /1 MB 
Go Svet 1 GB 0 € 0 € 12 €/ 1 GB 0,12 €/1 MB 

Pre tých zákazníkov, ktorí počas pobytu v zahraničí preferujú volania pred dátami, Orange aj naďalej odporúča roamingový balík Môj Svet, ktorého automatickou súčasťou je aj cestovné poistenie pre celú rodinu s poistným krytím až do 100 000 € bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Rozdelenie krajín do zón

Zóna Svet 1

Albánsko, Argentína, Arménsko, Austrália, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Čína, Egypt, Izrael, Južná Afrika, Kanada, Katar, Kosovo, Maldivy, Mexiko, Moldavsko, Nový Zéland, Peru, Salvádor, Severné Macedónsko, Srbsko, Taiwan, Turecko (+ severná časť Cypru), USA, 

Dd 3.7. pribudne Tunisko, Vietnam, Omán, Maurícius, Dominikánska republika, Japonsko, Thajsko, Švajčiarsko, Ukrajina zadarmo.

Zóna Svet 2

Afganistan, Anguilla, Antigua a Barbuda, Azerbajdžan, Barbados, Bielorusko, Botswana, Brazília, Britské Panenské ostrovy, Čile, Dominika, Filipíny, Gruzínsko, Ghana, Grenada, Guatemala, Guinea, Hong Kong, India, Indonézia, Irak, Irán, Jamajka, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kamerun, Kazachstan, Keňa, Kostarika, Kuvajt, Madagaskar, Makao, Malajzia, Mali, Maroko, Monako, Montserrat, Niger, Pakistan, Panama, Pobrežie Slonoviny, Portoriko, Rusko, Senegal, Singapur, Spojené arabské emiráty, Stredoafrická republika, Svätá Lucia, Svätý Krištof a Nevis, Svätý Vincent a Grenadíny, Trinidad a Tobago, Turks a Caicos, Uganda.

Od 3.7. pribudnú Kapverdy.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -