VIDEO: Oscar Isaac trénuje brutálne choreografie pre Marvel seriál Moon Knight

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Oscar Isaac trénuje na seriál Moon Knight

- Advertis

Herec Oscar Isaac už pilne trénuje na titulnú úlohu Marvel seriálu Moon Knight. Jeho produkčná spoločnosť Mad Gene Media uverejnila na Instagram video, v ktorom Isaac nacvičuje brutálne bojové choreografie. V popise stojí, že je herec „momentálne mimo kancelárie,“ a tiež dodali hashtag #TheOneYouSeeComing – priamy odkaz na citát hlavnej postavy z komiksového vydania Moon Knight #5.

Do úlohy hlavného záporáka ulovil Marvel ďalšie veľké herecké eso. Tým sa stal Ethan Hawke, ktorý stvárni zatiaľ neznámy charakter (pravdepodobne Bushmana). Moon Knight dorazí na streamovaciu službu Disney+ v roku 2022.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mad Gene Media (@madgenemedia)

Kto je to Marc Spector a.k.a. Moon Knight?

Moon Knight, vlastným menom Marc Spector sa narodil v USA. Vyštudoval archeológiu a cestoval po celom svete. Mnohými objavmi nadobudol bohatstvo a stal sa z neho milionár. Neskôr sa prihlásil k armáde USA a bojoval v mnohých bojoch na Blízkom východe. Vycvičili ho v bojochnavigáciipilotovanívýbušninách a mnohom ďalšom. Po rokoch v armáde sa však znovu vrátil k archeológii.

Pri jedných vykopávkach v Egypte ho však napadol muž menom Bushman, ktorý bol jeden z jeho spoluvojakov v rote, ale boli odvekí rivali. Bushman Marca zranil a skoro mu spôsobil smrť, keby sa Marc neprepadol do podzemnej šachty. Tu sa zrútil pred oltár egyptského boha noci a mesiaca Konshu. Do Marca vstúpila jeho moc, čím sa mu uzdravili zranenia. Marc sa vrátil do New Yorku a prijal novú identitu. Identitu Moon Knighta.

Oscar Isaac Moon Knight
Zdroj: screenrant.com

Ako Moon Knight mal Marc superschopnosti. V noci mu narástla sila do obrovských rozmerov. Čím je mesiac väčší, tým je väčšia aj sila Moon Knighta. Tiež má v noci schopnosť vidieť infračervené žiarenia, má nočné videnie a takisto má schopnosť vidieť auru. Moon Knight sa ale stále radšej spolieha na svoje zbrane a esá v rukáve, než na jeho superschopnosti. Moon Knight je vynikajúci bojovník.

V boji používa rôzne zbrane ako napr. bumerangreťaz s hákom a rôzne zbrane zo starého Egypta. Moon Knight na transport používa vrtuľník, ktorý volá Moon-Copter. Moon Knight má plášť, ktorý môže používať ako padák, alebo klzák, takže na svojich nepriateľov sa spúšťa zhora. Je celý v bielom preto, aby ho jeho nepriatelia videli a báli sa ho. Moon Knight je jeden z tých superhrdinov, ktorí sú drsní a zločincov trestá tak, ako sa patrí.

Tešíte sa na seriál Moon Knight a prekvapí nás Oscar Isaac v hlavnej úlohe? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: instagram.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť