VIDEO: Oscar Isaac trénuje brutálne choreografie pre Marvel seriál Moon Knight

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Oscar Isaac trénuje na seriál Moon Knight

Herec Oscar Isaac už pilne trénuje na titulnú úlohu Marvel seriálu Moon Knight. Jeho produkčná spoločnosť Mad Gene Media uverejnila na Instagram video, v ktorom Isaac nacvičuje brutálne bojové choreografie. V popise stojí, že je herec „momentálne mimo kancelárie,“ a tiež dodali hashtag #TheOneYouSeeComing – priamy odkaz na citát hlavnej postavy z komiksového vydania Moon Knight #5.

Do úlohy hlavného záporáka ulovil Marvel ďalšie veľké herecké eso. Tým sa stal Ethan Hawke, ktorý stvárni zatiaľ neznámy charakter (pravdepodobne Bushmana). Moon Knight dorazí na streamovaciu službu Disney+ v roku 2022.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mad Gene Media (@madgenemedia)

Kto je to Marc Spector a.k.a. Moon Knight?

Moon Knight, vlastným menom Marc Spector sa narodil v USA. Vyštudoval archeológiu a cestoval po celom svete. Mnohými objavmi nadobudol bohatstvo a stal sa z neho milionár. Neskôr sa prihlásil k armáde USA a bojoval v mnohých bojoch na Blízkom východe. Vycvičili ho v bojochnavigáciipilotovanívýbušninách a mnohom ďalšom. Po rokoch v armáde sa však znovu vrátil k archeológii.

Pri jedných vykopávkach v Egypte ho však napadol muž menom Bushman, ktorý bol jeden z jeho spoluvojakov v rote, ale boli odvekí rivali. Bushman Marca zranil a skoro mu spôsobil smrť, keby sa Marc neprepadol do podzemnej šachty. Tu sa zrútil pred oltár egyptského boha noci a mesiaca Konshu. Do Marca vstúpila jeho moc, čím sa mu uzdravili zranenia. Marc sa vrátil do New Yorku a prijal novú identitu. Identitu Moon Knighta.

Oscar Isaac Moon Knight
Zdroj: screenrant.com

Ako Moon Knight mal Marc superschopnosti. V noci mu narástla sila do obrovských rozmerov. Čím je mesiac väčší, tým je väčšia aj sila Moon Knighta. Tiež má v noci schopnosť vidieť infračervené žiarenia, má nočné videnie a takisto má schopnosť vidieť auru. Moon Knight sa ale stále radšej spolieha na svoje zbrane a esá v rukáve, než na jeho superschopnosti. Moon Knight je vynikajúci bojovník.

V boji používa rôzne zbrane ako napr. bumerangreťaz s hákom a rôzne zbrane zo starého Egypta. Moon Knight na transport používa vrtuľník, ktorý volá Moon-Copter. Moon Knight má plášť, ktorý môže používať ako padák, alebo klzák, takže na svojich nepriateľov sa spúšťa zhora. Je celý v bielom preto, aby ho jeho nepriatelia videli a báli sa ho. Moon Knight je jeden z tých superhrdinov, ktorí sú drsní a zločincov trestá tak, ako sa patrí.

Tešíte sa na seriál Moon Knight a prekvapí nás Oscar Isaac v hlavnej úlohe? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -