Filmy

Oscarové debaty sa začali a vraví sa aj o Deadpoolovi. Dostal dokonca consideration trailer!

Deadpool môže prepísať oscarovú históriu, podarí sa?

O tom, že Deadpool má šancu dostať sa na Oscary sme písali už viackrát. Tentoraz však debaty začínajú byť seriózne! O hrdinovi, ktorý nevie držať klapačku, teraz kolujú vážne debaty, prečo by mal byť nominovaný ako najlepší film. Ak by sa to filmu skutočne podarilo, nastalo by prepísanie historických oscarových tabuliek, pretože komiksový film ešte nikdy takúto poctu nedostal! S vlaňajším Mad Maxom, je to teda skutočne možné.

Ako isto viete, ak sa o filme hovorí ako o potenciálnom oscarovom bojovníkovi, štúdio vytvorí “consideration” trailer. V ňom sa ukážu scény, ktoré robia film výnimočným, alebo scény, ktoré nás proste dostali. Nuž, Deadpool svojich oscarových momentov veľa nemal, takže trailer ukazuje trošku iné veci. Vzniká z toho opäť vtipné Deadpoolove video, samozrejme nadabované Ryanom Reynoldsom. Deadpoolovi teda držíme palce, veľmi radi by sme ho videli medzi najlepšími filmami roku!

Aký je váš názor na Deadpoola? Myslíte, že ho uvidíme nominovaného ako najlepší film? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár