Oscarové debaty sa začali a vraví sa aj o Deadpoolovi. Dostal dokonca consideration trailer!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Deadpool môže prepísať oscarovú históriu, podarí sa?

O tom, že Deadpool má šancu dostať sa na Oscary sme písali už viackrát. Tentoraz však debaty začínajú byť seriózne! O hrdinovi, ktorý nevie držať klapačku, teraz kolujú vážne debaty, prečo by mal byť nominovaný ako najlepší film. Ak by sa to filmu skutočne podarilo, nastalo by prepísanie historických oscarových tabuliek, pretože komiksový film ešte nikdy takúto poctu nedostal! S vlaňajším Mad Maxom, je to teda skutočne možné.

Ako isto viete, ak sa o filme hovorí ako o potenciálnom oscarovom bojovníkovi, štúdio vytvorí „consideration“ trailer. V ňom sa ukážu scény, ktoré robia film výnimočným, alebo scény, ktoré nás proste dostali. Nuž, Deadpool svojich oscarových momentov veľa nemal, takže trailer ukazuje trošku iné veci. Vzniká z toho opäť vtipné Deadpoolove video, samozrejme nadabované Ryanom Reynoldsom. Deadpoolovi teda držíme palce, veľmi radi by sme ho videli medzi najlepšími filmami roku!

Aký je váš názor na Deadpoola? Myslíte, že ho uvidíme nominovaného ako najlepší film? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -