Film roka? Oscarový Steve McQueen sa vracia s trailerom na dychberúci thriller Widows, kde ženy prevezmú kontrolu nad kriminálnym podsvetím!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oscarový Steve McQueen sa vracia s trailerom na thriller Widows!

Na toto meno ste možno už aj zabudli. Steve McQueen nám v roku 2013 priniesol úžasné dielo s názvom 12 rokov otrokom, zobral si štyri oscarové sošky a na chvíľku z Hollywoodskeho sveta odišiel. Prečo, to fakt netušíme, no asi je to len dobre. Jeho diela sú totižto naozaj brilantné a McQueen to s nimi myslí vážne. Ako jeho ďalší projekt si teda zobral na plecia film Widows, ktorý rozpráva zaujímavý príbeh o vdovách gangstrov, ktoré sa rozhodnú prevziať prácu po ich nebohých manželoch.

Dobre, nie je to zrovna fascinujúci príbeh ako pri mužovi, ktorý bol otrokom 12 rokov kvôli jeho farbe pleti. Avšak, už prvá ukážka nám napovedá, že toto nebude obyčajný thriller. Motivácie a prepracovaná práca s kamerou nás zatiaľ lákajú na zaujímavý počin, aký tu možno v takomto prevedení ešte ani nebol.

Trúfne si McQueen na Oscary s thrillerom?

Či sa teda pozeráme na nový film roka, na to je ešte stále veľmi skoro. Každopádne, kvality tu sú veľké. O scenár sa postaralo ďalšie skvelé meno a ním je Gillian Flynn, ktorá napísala aj novú klasiku od Davida Finchera, Gone Girl. Keďže teda robia na filme takéto veľké mená, štúdio sa postaralo, aby boli rovnako veľké mená aj pred kamerou.

V hlavných úlohách teda uvidíte Violu Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthiu Erivo, Colina Farrella, Briana Tyree Henryho, Daniela Kaluuyu, Jacki Weaver, Roberta Duvalla a Liama Neesona. Väčšinou takéto filmy u nás ani nedostávajú premiéru, no vďaka bohu sa tak tentoraz nestane. Podľa všetkého si ho užijeme už 15. novembra, teda takmer v rovnakom čase ako všetci ostatní. Ak teda chcete ešte nejaké meno navyše, prečo by ste sa mali na film tešiť, tak vám prezradíme, že o hudbu sa postará Hans Zimmer. Návšteva kina je teda asi viac než istá.

Tešíte sa na film Widows? Videli ste filmy Steva McQueena? Veríte, že prichádza s opäť ďalším úžasným filmom? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -