Vtipný a úprimný názor na Oscarové filmy roka 2017. Honest Trailer si nebral servítku pred ústa!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo je Úprimný Trailer?

Úprimný trailer (Honest Trailers) vznikol preto, aby v jednom krátkom videu, vtipne poukázal na chyby vo filme. Väčšinou sa jedná o nelogickosť deja, zbytočné naťahovanie filmu ale aj časté opakovanie jednotlivých slov. Tieto trailery tu existujú už nejakú dobu. Konkrétne sú to 4 roky a za ten čas, si s nimi kanál Screen Junkies vydobyl na youtube veľké meno. Momentálne majú 5,9 milióna odoberateľov a celkovo 192 honest trailerov. Screen Junkies majú samozrejme aj iné videá na svojom kanáli, ktoré určite stoja za pozretie. Tento týždeň si urobili srandu z trochu netradičnej témy. Miesto filmu si na hľadáčik zobrali udalosť, ktorá sa odohrá už o pár dní. Oscary 2017!

Oscary 2017 Honest Trailer

Presne tak, miesto jedného filmu si dnešný Honest Trailer zobral na starosť rovno 9 filmov. Všetko sú to samozrejme filmy nominované na Oscara. Každý jeden zo snímkov dostal vo videu poriadne naložené. Napríklad taký Fences, ktorý sa odohráva v jednom dome, a ide iba o ukričané herecké výkony dvoch černochov. La La Land? Film nominovaný na 14 Oscarov, pričom niektoré z nich si absolútne nezaslúži. A čo Moonlight? Miláčik Oscarovej poroty, pretože spĺňa všetky kategórie na víťaza. Taký mamičkin miláčik, ktorý si to vlastne vôbec nezaslúži. Názor na všetky ostatné filmy môžete vidieť vo videu. 

Úprimný trailer urobil youtube kanál Screen Junkies, Zdroj: Zdroj: moovieboozer.com

Pobavilo vás toto video? Sledujete prácu Screen Junkies? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -