Sleduj s nami Oscary 2019! Čo všetko chystáme na tohtoročné Udeľovanie Cien Akadémie?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Oscary 2019 s Rewindom

Nás, všetkých fanúšikov sveta filmov, už tento víkend čaká zavŕšenie každoročnej sezóny. Po oznámení nominácií spolu s ostatnými rozmýšľame nad každou jednou kategóriou, ktorú tohtoročné Oscary ocenia. Komu sa podarí vyhrať sošku za najlepšiu hudbu, najlepší herecký výkon či najlepší film? To sa dozvieme už onedlho a aby sme zaistili, že nič z toho nezmeškáte, budete ich môcť sledovať s nami!

oscary 2019 s rewindom
Zdroj: rmf24.pl

91. ročník Udeľovania Cien Akadémie sa uskutoční v noci z nedele na pondelok (24. – 25. 2.). Slávnostný ceremoniál kvôli Stredoeurópskemu času začne až o 2:00 ráno, no nemusíte sa báť! Hneď po zobudení na našom webe nájdete článok s kompletnými výsledkami. Okrem nich vás, dúfam, prekvapíme aj viacerými príspevkami, ktoré sa budú rôznymi spôsobmi týkať Oscarov 2019 aj Akadémie ako takej.

Pokiaľ sa však cítite odhodlane a a máte v pláne prebdieť celú noc, aj to môžete robiť s nami. Po otvorení tohtoročných Oscarov vás budeme neustále informovať o momentálnom dianí prostredníctvom živého prepisu. Sledovanie si taktiež navzájom spríjemníme livestreamom na našich sociálnych sieťach či inou aktivitou typu otázky a odpovede.

Zdroj: thehollywoodreporter.com

Aby ste nezmeškali Oscary 2019 s Rewindom, nezabudnite nás aj naďalej sledovať na Instagrame, Facebooku a, samozrejme, aj priamo tu na webe.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -