Seriály

O čom bude ôsma a deviata séria seriálu American Horror Story a kedy sa vrátime do Murder Housu?

Ôsma séria seriálu American Horror Story

Neviem, či zdieľate rovnaký názor ako ja, no podľa mňa sa seriál American Horror Story zhoršuje každou sériou. To, že sa dočkáme ešte pár ďalších sérii tak pre mňa nebolo vôbec pozitívnou správou. Každopádne, otec série Ryan Murphy v najnovších rozhovoroch prezradil, čo nám prinesie ôsma a deviata sezóna seriálu. Vyzerá to teda tak, že sa v ôsmej sérii dočkáme konečne niečoho nového a deviata by zasa mohla byť tou najlepšou. Ako prezradil sám Ryan, ôsma séria sa bude odohrávať v budúcnosti a je rozdielna od toho, čo sme doteraz mohli vidieť. Prečítajte si predsa jeho prehlásenie:

“Bude sa to odohrávať v budúcnosti,” povedal. “Stále to bude aktuálne, no bude to v budúcnosti, čož som nikdy nerobil… Myslím si, že to ľudia budú mať radi. Je to rozdielne od toho, čo sme doteraz robili.”

American Horror Story 7. séria

Zdroj: hypable.com

Deviata séria seriálu American Horror Story

Väčším prekvapením však bolo jeho prehlásenie o tom, čo si pre nás pripraví deviata séria. Ryan totižto už od roku 2016 hovorí o tom, že sa raz dočkáme spojenia sérií Murder House (prvá séria) a Coven (tretia séria). Prezradil, že sa táto idea do ôsmej série ešte nedostane, no pravdepodobne to uvidíme rok na to. Máme teda v roku 2019 očakávať deviatu sériu, ktorá spojí Murder House a Coven?

“Pracujeme na tom, ale neuvidíte to v ôsmej sérii… Pravdepodobne to bude tá po nej. Už sme sa ohľadom toho stretli a načrtli sme si to. Nebude to však v nasledujúcej, pretože niektorí z obsadenia nie sú dostupní.”

Priznám sa, z nových sérií ma zaujal iba Hotel, takže Roanoke a Cult som ani nedokázal dopozerať. Pokiaľ však má ôsma séria ukázať niečo nové a deviata má byť crossover medzi prvou a treťou, pravdepodobne sa máme na čo tešiť. Tak čo, tešíte sa na budúcnosť ságy AHS?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár