Seriály

Známe tváre sú späť v novej ukážke! Ôsma séria American Horror Story spája Murder House a Coven

Už iba týždeň nás delí od začiatku ôsmej série seriálu American Horror Story. Jej názov je tentokrát “Apocalypse” a konečne spraví niečo, na čo nás tvorca seriálu Ryan Murphy pripravuje už dlhé roky. Spojí totižto prvú a tretiu sériu, teda Murder House a Coven. Už dávno sa totižto špekulovalo, že sa práve tieto dva príbehy odohrávajú v jednom svete. Aj napriek tomu, že sa v oboch sériach objavujú rovnakí herci, sa to naozaj potvrdilo. Tvorcovia tento problém vyriešili veľmi jednoducho – Herci si proste zahrajú viac postáv naraz. Možno to znie veľmi zvláštne, no pri seriáli, akým je AHS, sa niet čomu čudovať.

Ôsma séria American Horror Story

Po absencii v hneď niekoľkých sériach sa konečne vráti aj herečka Jessica Lange. K nej sa samozrejme pridajú aj ostatné známe tváre, ako Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Emma Roberts a taktiež aj milovaná Taissa Farmiga. Určite sa tak máme na čo tešiť. Seriál si vždy až do poslednej chvíle rád tají svoj príbeh, takže zatiaľ stále netušíme, akým spôsobom sa príbeh Murder House a Coven prepojí. Prvá séria predsa skončila tým, že sa narodil Antikrist. Naopak, tretia séria na svojom konci šťastne otvorila čarodejnícku školu aj pre verejnosť. Sme teda naozaj zvedaví, čo si pre nás tvorcovia pripravili.

Prvej časti sa dočkáme už 12. septembra, zatiaľ čo si môžete čakanie skrátiť prvým poriadnym teaserom. Doteraz sme totižto videli iba krátke ukážky, ktoré nám vlastne neukázali ani jeden záber zo seriálu. V tomto sa k nám dokonca priamo do kamery prihovára aj Madison Montgomery (Emma Roberts) z Covenu! Všetky doterajšie ukážky nájdete v hornom videu, zatiaľ čo nový teaser nájdete pod týmto odstavcom. Tak čo, tešíte sa na spojenie dvoch snáď najlepších sérií zo seriálu?

Zdroj: comingsoon.net

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár