Seriály

Ôsma séria Game of Thrones bude obsahovať bojovú scénu, ktorá sa natáčala 55 nocí!

Od finálnej sezóny milovaného seriálu Game of Thrones nás delí ešte rok. My si tak čakanie skracujeme informáciami, ktoré unikajú z pľacu ôsmej a zároveň úplne poslednej série. Pravdepodobne každý sa zhodne na tom, že ide o neuveriteľne epický seriál. Každou epizódou dokazuje navýšiť latku a neustále sa prekonávať. Dôkazom sú napríklad veľkolepé bojové scény ako Battle of the Bastards, Hardhome alebo Blackwater. Spolu s príchodom poslednej série tak dúfame, že uvidíme bojovú sekvenciu, ktorá prekoná všetky vyššie spomenuté. Nebojte sa, presne takú scénu dostaneme! Pomocou fotky to potvrdil to asistent réžie Jonathan Quinlan na svojom Instagram profile.

seriál game of thrones

Zdroj: wall.alphacoders.com

Ôsma séria Game of Thrones opäť prekvapuje!

Jeho účet je teraz nastavený na “súkromný” a príspevok je vymazaný. Našťastie, nič čo sa niekedy objaví na internete, nezmizne navždy. Je teda potvrdené, že seriál dokončil natáčanie najväčšej bojovej sekvencie vôbec. Táto neuveriteľná scéna sa natáčala celých 55 nocí. Štáb musel bojovať so zimou, snehom, dažďom, blatom a dokonca aj s bobkami od ovečiek. Nezabudol pridať ani popis, ktorý hovoril za všetko:

“55 nocí po sebe. 11 týždňov. 3 lokácie. Už nikdy nič také neuvidíte.”

Bojové scény ako Battle of the Bastards alebo Loot Train ambush sa natáčali cca mesiac, a dokázali pokoriť rekordy. Táto scéna sa natáčala dva a pol mesiaca, čo je priam neuveriteľné. Za ten čas sa dá predsa natočiť celý indie film.

ôsma séria game of thrones

Zdroj: collider.com

Podľa všetkého by táto scéna mohla mať niečo spoločné s Night Kingom, kedže sa vždy natáčala v noci. Myslíte, že by mohlo ísť o Bitku o Winterfell/Zimohrad? Už teraz sa však tešíme na to, ako masívna táto sekvencia bude. Už teraz je jasné, že prekoná všetky svoje doterajšie rekordy. Pôjde o boj ľadového draka s normálnym? Zomrú opäť tisícky vojakov a dočkáme sa jednej z najlepších televíznych epizód vôbec? To zistíme už o rok!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár