Seriály

Predstaviteľka Sansy Stark prezradila, kedy uvidíme ôsmu sériu seriálu Game of Thrones!

Svetoznámy epický seriál Game of Thrones pozná hádam každý. Táto fantasy séria je tu s nami už od roku 2011. Kvalita a popularita seriálu sa však ani po 6 rokoch nezhoršila, ba práve naopak, čím ďalej tým viac stúpala. Produkcia Davida Benioffa a D.B. Weissa napísaná podľa novely Georgea R.R. Martina si za posledné roky získala mnoho fanúšikov. Nestalo sa tak len vďaka epickému príbehu, no veľkým lákadlom bola taktiež spolupráca s HBO, ktorá zariadila práve veľkoleposť dielov veľkými investíciami do projektu.

Ôsma séria Game of Thrones nepríde tak skoro

Dlho sa povrávalo, že poslednú dávku Game of Thrones nedostaneme v roku 2018, ale až na ďalší rok, teda 2019. Znamená to, že po prvýkrát odkedy bol seriál spustený, HBO nevydá novú sériu rok po tej poslednej, ako býva tradíciou. V rozhovore s magazínom Variety potvrdila Sophie Turner najhoršie obavy všetkých fanúšikov. Prezradila, že seriál sa k nám nevráti skôr ako v roku 2019. Taktiež sme sa dozvedeli, že natáčanie začalo v októbri tohto roku a malo by pokračovať ešte asi 6 až 7 mesiacov.

Herečka nám taktiež povedala o mieste jej postavy vo finálnych šiestich epizódach série:

“Bude to pre ňu zložité, pretože na konci poslednej série cítila, že má všetko prichystané. Mala naspäť svoju rodinu. Tá opäť vládla severu. Túto sezónu prichádza nová hrozba a zrazu sa ocitne tak trochu späť na samom konci. A bez Littlefingera (Malíčka) to pre ňu bude skúškou, či ju dokáže prekonať. Je to pre ňu veľká výzva bez tohto majstrovského manipulátora za jej chrbtom. Táto sezóna je pre ňu viac vášnivý boj ako politický, manipulačný druh boja.”

Ôsma séria Game of Thrones Sansa a Littlefinger

Zdroj: mashable.com

S návratom Game of Thrones v roku 2019 by mali taktiež prísť giganticky-veľké epizódy. Každý diel by mal totiž mať dĺžku celovečerného filmu.

V ôsmej sérii by sme sa mali stretnúť s hercami ako Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Kit Harington (Jon Snow), Lena Headey (Cersei Lannister), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark), Alfie Allen (Theon Greyjoy), John Bradley (Samwell Tarly), Gwendoline Christie (Brienne of Tarth), Liam Cunningham (Davos Seaworth),  Iain Glen (Jorah Mormont), Isaac Hempstead Wright (Bran Stark), Rory McCann (Sandor “The Hound” Clegane) a Richard Dormer (Beric Dondarrion).

Otázne však je, koľko z týchto postáv s nami ostane až do konca…

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár