Video z natáčania poslednej série Game of Thrones odhaľuje hrad v plameňoch! Obrovský spoiler si pozrite len na vlastnú zodpovednosť…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pozor: článok obsahuje informácie o 8. sérii Game of Thrones, ktoré možno nechcete vedieť! Ďalej čítajte len na vlastnú zodpovednosť.

Game of Thrones spoilery ku poslednej sérii

Trvalo to niekoľko skvelých období, no čas konca sa pomaly blíži. Konečne sme sa totižto dostali ku konečnej fáze Hry o tróny, ktorú spolu hráme už takmer sedem rokov. Od záveru ságy nás delí už len šesť epizód, čo znamená, že mnoho z postáv sa už onedlho stretne s ich definitívnym koncom. Keďže sa príbeh opatrne vyvíja po dobu desaťročí (od kníh Georgea R.R. Martina), je pre producentov seriálu veľmi dôležité, aby sa na povrch nedostali žiadne spoilery či iné informácie ohľadom vývoja deja v poslednej sérii. Niekedy však naozaj nie je v ich silách uistiť sa, že nikto do tajomstiev nenahliadne. Niektoré veci sa totižto naozaj nedajú ukryť – ako napríklad výsledok epickej bitky, ku ktorej sa schyľuje.

game of thrones spoilery
Zdroj: cdn.collider.com

Šľachetní fanúšikovia Piesňe ľadu a ohňa sa opäť raz predviedli a prostredníctvom ich stránky Watchers on the Wall nám sprostredkovali naozaj nevídané zábery. Hlavným záujmom videa je skutočný Winterfell (Zimovres), respektíve pľac tohto hradu, ktorý bol dávnejšie rozšírený. Na prekvapenie mnohých sa však domov Starkovcov objavuje v plameňoch, ktoré sa zdajú byť neovládateľné. Video, ktoré si môžete pozrieť nižšie, zreteľne ukazuje horiacu pevnosť, čo znamená, že ak nejde o dôsledok nešikovného pracovníka, ktorý si nevie zapáliť cigaretu, môžeme si byť stopercentne istí, že Winterfell padne pred koncom ságy.

Spolu s predchádzajúcimi únikmi informácií a fotiek z produkčnej aktivity v meste Moneyglass môžeme s veľkou istotou predpovedať jednu udalosť. Všetko naznačuje tomu, že posledná séria zahrnie obrovskú bitku pri hrade Winterfell, ktorú Severania prehrajú. Môžeme len hádať, kto oheň založil – vo svete Westerosu totižto existuje mnoho kandidátov, ktorí o niečom podobnom snívajú. Oheň ešte stále môže byť v post-produkcii pozmenený na ničivé modré plamene Viseriona či zelené plamene wildfireu. Podľa všetkých dostupných informácií však s najväčšou pravdepodobnosťou ide o ľudský útok.

Hra o Tróny
Zdroj: youtube.com

Čo si o páde Winterfellu v poslednej sérii Game of Thrones myslíte vy? Aj keď pochybujeme, že pôjde o definitívny koniec Starkovcov, je predsa len zaujímavé uvažovať nad následkami, ktoré môže mať pád tejto významnej pevnosti. Na pravdu si však budeme musieť počkať do roku 2019 – má to však naozaj stáť za to.

ZDROJwotw

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -