Finálna ôsma séria seriálu Hra o Tróny bude niečim špeciálna! Ako dlho si budeme môcť vychutnávať jednotlivé epizódy?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Konečne sa to blíži! Dlho očakávaná siedma séria seriálu Hra o Tróny čoskoro zažije svoju premiéru. Celé herecké obsadenie sa už pomaly pripravuje a väčšina z hercov sa zúčastnilo prvého stretnutia s fanúšikmi na Con of Thrones v meste Nashville, USA.

Od tohto stretnutia sa očakávali nejaké novinky z nadchádzajúcej série, no dozvedeli sme sa niečo oveľa lepšie. Ako už dobre vieme, siedma séria bude mať sedem častí, ktoré budú trvať 60 minút, ako zvyčajne. Špeciálnou bude len posledná finálna epizóda, ktorej dĺžka bude rekordných 81 minút. Po siedmej sérii si opäť nejaký ten čas počkáme, až sa k nám doplaví posledná ôsma séria. Tá bude mať síce len šesť častí, no nemusíme smútiť.

Prvých päť epizód by malo mať totižto až 80 minút, na ktoré sa určite tešíme. A úplne posledná finálna časť celého seriálu by mala mať ešte viac. Presnú dĺžku nám však tvorcovia ešte nechcú prezradiť, ale je možné, že by sa mohla blížiť celovečernému filmu. Podľa niektorých zdrojov by to mohlo byť 90 minút či dokonca ja viac. Treba uznať, že pozerať sa hodinu aj pol na jednu časť tohto seriálu by bolo naozaj skvelé! Nerátajte však s tým, že to bude trvať viac, ako 120 minút. 

Zima prišla už dávno, no až teraz ukáže svoju silu; zdroj: cinemablend.com

Dlhšie časti znejú ako samozrejmý dôvod, prečo by sa mali fanúšikovia tešiť. No nie vždy to môže priniesť úspech. Ak poznáte seriály ako Sherlock Holmes alebo Black Mirror, tak viete o čom hovorím. V týchto dvoch spomínaných sa v každej epizóde odohráva iný príbeh. Divák vždy čaká na niečo nové a dostane to. Ale ako sa vysporiadať s dlhou časťou v seriáli, kde je príbeh len jeden (aj keď naozaj veľmi obsiahly)? Zvládnuť to nie je vždy jednoduché a rozprávať by vám o tom mohol seriál Sons of Anarchy, ktorý má pravdepodobne nekonečnú finálnu sériu.

16.júla to celé vypukne!

Tvorcovia však tvrdia, že majú „stratégiu„, ktorá určite uspeje. Dúfame len, že to nebudú nudné rozhovory medzi postavami a zvláštne monológy, ktorými diváci opovrhujú. No pri takomto seriály nám aj zdĺhavé dialógy dokážu vyčarovať úsmev na tvári. Predsa len, stále jestvuje nespočetne veľa otázok, na ktoré by sme chceli odpoveď. A tie prídu už čoskoro.

Hra o Tróny je jednoznačným klenotom HBO a svoju premiéru zažije už 16. júla. Pre osvieženie si nezabudnite ešte raz pozrieť najnovší trailer na siedmu sériu, ktorý nájdete vyššie. Veľkolepá bitka o železný trón sa môže začať!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -